Strakonice – Kolín 1:4 (kon.) | Králův Dvůr – Čáslav 0:0 (kon.) | Kunice – Jirny 1:1 (kon.)
SK Strakonice
1:4 (0:1)
SK Sparta Kolín
Sobota 02.11.2013, 10:15 • SCM Mladé • Česká fotbalová liga

88
    Střídají opět domácí. Roman Wermke, v první půli nejaktivnější hráč, přepustí místo na hřišti Havelkovi.

85
    Střídání v týmu SK Strakonice: ze hřiště odchází Chmelo, přichází Lerch.

84
    Za autora tří branek Jana Bočka přichází na několik závěrečných minut na plac Veselý

80
    Machovec nakonec odkulhal za postranní čáru a v obranné řadě Strakonic jej nahradí Radouch.

77
    Michala Klesu střídá mladík Staněk.

69
    Kolín právě vstřelil branku!
    Mladý útočník JAN BOČEK se nesmazatelně zapisuje do průběhu dnešního utkání. Opět převzal míč na hranici pokutového území, podíval se a přesně zakončil. Rojík se opět na jeho střelecký pokus natahoval, ale marně. Přesná střela po zemi doplula k tyči a rozvlinila síť, Jan Boček se raduje z hattricku!

62
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Domácí se dočkávají snížení. Po faulu v šestnáctce si balon staví Wermke a volí slavné zakončení Antonína Panenky. Jeho pokus se však od zakončení slavného fotbalisty velmi lišil, jelikož míč za brankovou čáru stěží dohopsal, ale protože Čižinský volil skok k levé tyči, tak neměl šanci gólu zabránit.

60
    Za nesportovní chování dostává žlutou kartu Michal Sedláček.

59
    Po Strkanicích před rohovým kopem dostává žlutou kartu hostující Stejskal.

54
    Další nedůslednost v domácí obraně a podruhé v utkání ji trestá JAN BOČEK. Ten se dostal k míči, a i když proti němu stáli dva obránci, tak překonává gólmana Rojíka slabou, ale přesnou, střelou k levé tyči.

51
    A opět je to v úvodu poločasu! Další zaváhání obrany Strakonice trestá Kolín nekompromisním způsobem. Hosté postupovali v pěti proti čtyřem, opět na hranici velkého vápna získává balon tentokrát JIŘÍ STEJSKAL a prostřeluje Rojíka. Stejskal byl úplně sám a mohl si vybrat, kam zamíří.

46
    Střídání v týmu SK Strakonice: ze hřiště odchází Petráň, přichází Němec.

38
    Z ničeho nic velká šance na druhé straně a Kolín mohl vést již o dvě branky! Za obranu se dostal Stejskal, obhodil si Rojíka a z úhlu zakončoval do prázdné branky. Dvořák byl však duchapřítomný, dosprintoval k brance, a jasný gól vykopl z metrové vzdálenosti od brankové čáry.

37
    Strakonický Chmelo si zaběhl za obranu a mířil k tyči. Naneštěstí pro domácí byl už trochu z úhlu a balon mezi tři tyče nedostal.

26
    Míč si nakonec postavil Otepka, ale zeď neprostřelil. Balon se však dostal k nebráněnému Chmelovi, který prudkou ranou vysoko přestřeluje branku.

5
    Z nenápadného protiútoku se hosté dostávají do vedení. Domácí obrana zaspala a přihrávku z pravé strany si na hranici pokutového území zpracoval neobsazený JAN BOČEK a přesnou střelou k tyči nedal Rojíkovi šanci.