Toronto – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Nashville 5:0 (kon.) | Colorado – Calgary 4:2 (kon.)
Anaheim – Buffalo 6:2 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 4:2 (kon.) | Ottawa – Florida 3:2 (kon.)
Anaheim Ducks
6:2 (4:1, 2:1, 0:0)
Buffalo Sabres
Sobota 09.11.2013, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:34:31)

Dnešní utkání sledovalo 15 577 diváků.

1. Ryan GETZLAF (ANA) 3+1
    2. Dustin PENNER (ANA) 1+3
    3. Corey PERRY (ANA) 0+2

Československá stopa v utkání:
    Do dnešního utkání nezasáhl žádný z českých hráčů.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem

Anaheim: 46

Buffalo: 27

3. třetina:

Anaheim: 12

Buffalo: 9

Je konec. Posledních deset vteřin už nikdo nechtěl hrát a jen se čekalo na závěrečný hvizd, který přišel právě nyní. Ve třetí třetině jsme se již gólu nedočkali, domácí si připisují snadné a vysoké vítězství 6:2 a v plné míře demonstrovali rozdíl mezi nejlepším a nejhorším týmem celé ligy.

60:00

59:00
    Poslední minuta dnešního utkání, domácí s pukem ve středním pásmu.

56:30
    Sledujeme hokej bez šancí, bez střel, oba týmy bruslí ze strany na stranu, ale nedostávají se do zakončení.

55:25
    Sabres vyhazují puk do středního pásma.

55:00
    Je před námi poslední pětiminutovka, vypadá to, že utkání se již bude dohrávat.

53:57
    Ducks nahazují puk do třetiny Sabres a získávají útočné pásmo.

52:50
    Grigorenko spíše nahazuje kotouč na Andersena z levé strany, než že by střílel, puk získávají domácí.

52:15
    Andersen musí zasahovat proti nebezpečné střele McCormicka z levé strany, přerušená hra, komerční přestávka.

51:35
    Na další gól již čekáme poměrně dost dlouhou, prosadí se některý z týmů ve třetí třetině?

51:05
    Cogliano trefuje tyčku! Sabres se osvobozují pouze za cenu vyhození puku ze třetiny.

50:00
    Perryho střelu dokázal Enroth vyrazit.

48:54
    Třetí šance Teemu Selänneho z pravé strany, ani z jedné se finský blesk prosadit nedokázal, ale dobré střídání.

48:12
    Selänne to zkouší z pravé strany, Enroth vyráží.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. Getzlaf (Fowler, Penner), 10. Fowler (Penner, Getzlaf), 17. Getzlaf, 20. Getzlaf (Perry, Penner), 25. Penner (Perry), 39. Cogliano (Rakell, Winnik) – 14. Grigorenko (McCormick, Stafford), 34. Grigorenko (Tropp, McCormick)

Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Lindhölm, Beauchemin, Fowler, Vatanen, Allen, Sbisa – Penner, Getzlaf, Perry – Smith-Pelly, Perreault, Selänne – Etem, Bonino, Palmieri – Rakell, Cogliano, Winnik
    Buffalo Sabres: Miller (41. Enroth) – Zadorov, Pysyk, Tallinder, Myers, McBain, Ristolainen – Moulson, Hodgson, Ennis – Ott, Foligno, Tropp – Girgensons, Larsson, Flynn – Grigorenko, McCormick, Stafford

Rozhodčí: Martell, Watson – Lazarowich, Murphy

Diváci: 15 577