Boston – Toronto 3:1 (kon.) | Detroit – Tampa 2:3 (po pr.) | Carolina – Minnesota 2:3 (1:3 po s.n.)
Columbus – NY Islanders 5:2 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Dallas – Chicago 2:5 (kon.)
Arizona – Washington 4:3 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Vancouver 5:1 (kon.)
Los Angeles Kings
5:1 (2:0, 3:1, 0:0)
Vancouver Canucks
Neděle 10.11.2013, 04:10 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji pěknou neděli! (06:44:42)

3. Jonathan Quick (LOA) 25 zák., 1 gól, 96,2%

Domácí vítězí v dnešním atraktivním duelu vysoko 5:1, dosažený výsledek ale tolik nereflektuje vyrovnanost dnešního zápasu. Domácí ale dokázali proměnit své šance a tak zaslouženě vítězí.

60:00

59:51
    Quick vyráží puk po střele Bieksy od modré.

59:29
    Toffoli vypálil z pravé strany, hattrick si ale dnes nedopřeje, Lack chytá a domácí forvard míří na střídačku.

59:10
    Žádný z týmů už se nežene k brance soupeře, domácí dohrávají s pukem na svých holích.

58:00
    Dvě minuty do konce třetí třetiny a troufám si tvrdit, že i dnešního utkání.

57:51
    Archibald vystřelil švihem z pravého kruhu, Quick pohodlně sebral puk ze vzduchu svojí rukavicí.

57:12
    Střela Martineze od modré čáry míjí branku hostí.

57:03
    Alespoň jeden muž v dresu Canucks může být spokojen se svým výkonem a to je brankář Eddie Lack, který teď dobře zneškodnil šanci Anze Kopitara.

56:40
    Burrows posílá svůj backhand z pravé strany mimo branku domácího týmu.

55:50
    Lewis získal pár cenných vteřin v útočné třetině, o puk ale zásadním způsobem nebojoval.

55:10
    Mitchell tvrdě vypálil z levého kruhu, trefuje pouze hruď brankáře Lacka.

54:42
    Doughty opět pálí mimo branku Canucks.

54:38

54:15
    Kopitar našel na levém kruhu Browna, proti jeho střele z první se rychle přesunul Lack a puk vyrazil!

54:00
    Hosté opět vyhazují, v akci je domácí brankář Quick a domácí střídají.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 13. Nolan (Vey, Martinez), 20. Toffoli (Doughty, Richards), 30. Richards (King, Toffoli), 32. Williams (Kopitar, Vojnov), 33. Toffoli (Richards, King) – 29. Hamhuis (Bieksa, Kesler)

Los Angeles Kings: Quick (Scrivens) – Doughty, Muzzin, Regehr, Vojnov, Martinez, Mitchell – Williams, Kopitar (A), Brown (C) – Toffoli, Richards, King – Frattin, Lewis, Carcillo – Nolan, Vey, Clifford.
    Vancouver Canucks: Luongo (32. Lack) – Garrison, Edler, Tanev, Hamhuis, Bieksa, Stanton – Kesler (A), Sedin H. (C), Sedin D. (A) – Burrows, Santorelli, Higgins – Kassian, Richardson, Archibald – Dalpe, Welsh, Sestito.

Rozhodčí: Lee, Martell – Henderson, Grandt