Meteor – Čáslav 1:0 (kon.) | Sparta B – Chrudim 1:3 (kon.) | Karlovy Vary – Zápy 0:1 (kon.)
H. Měcholupy – Kolín 0:2 (kon.) | Roudnice – Jirny 2:3 (kon.)
FK Meteor Praha VIII
1:0 (0:0)
FK Čáslav
Neděle 17.11.2013, 10:15 • Bedřichovská • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

V rámci 15. kola ČFL budeme svědky utkání mezi Meteorem Praha a Čáslaví. Domácí v minulém kole vyhráli na půdě Dvora Králové 4:1, o nic hůře si nevedli ani hosté, kteří v domácím prostředí přehráli 2:1 Chomutov

FK Meteor Praha VIII: Polomský – Moudrý, Pokrovskij, Daňhel, Kadlec, Hrdina, Fíček (K), Minárčik, Štefan, Frantl, Hauer.
    Náhradníci: Čonka, Janda, Vobořil, Olah, Held, Studnička, Voska.

FK Čáslav: Antošík – Karal, Radim Fikejz, David Fikejz (K), Kunášek, Rozsíval, Rendla, Melechovský, Habbar, Dolejš, Šandera.
    Náhradníci: Váňa, Vavřina, Mlynka, Maxa, Praise, Dastych.

Rozhodčí: Novák – Vít, Vojtěch.

1

3
    Melechovský se mohl dostat do vyložené šance, ale zradilo ho zpracování.

5
    Hrdina po hezké kombinaci vybojoval rohový kop.

6
    Z něj domácí nic kloudného nevymysleli.

11
    Fíček poslal téměř ideální přihrávku na Kadlece, tomu chyběl krok.

17
    Hosté mají v posledních minutách více ze hry.

20
    Za ostrý faul u lajny obdržel žlutou kartu Kadlec.

27
    Radim Fikejz se ve vápně dostal k hlavičce, branku ovšem minul.

31
    Rozsíval ve vyložené šanci! Ve vápně se dostal ke střele, ale Polomský ho vychytal.

38
    Ve vápne se k odraženému míči dostal kapitán domácích Fíček, ovšem střela mu nesedla a branku vysoko přestřelil.

Vyrovnaná první půle nám branku nenabídla. Blíže k ní měla Čáslav, ale své příleżitosti nedokázala proměnit.

46

53
    Hřiště opustil Radim Fikejz a místo něj přišel Vladimír Maxa.

54
    A další střidání v podání hostů. Aleše Melechovského nahradil Onubiyi Praise.

56
    Meteor právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu se prosazuje MARTIN DAŇHEL.

63
    Pražané mohli po rohovem kopu podruhé udeřit, ale Antošík se tentokrát vyznamenal.

70
    Meteor i nadále předvádí zlepšený výkon ve druhé půli a po zásluze o branku vede.

80
    Dnešní utkání sleduje 170 diváků.

85
    Antonín Hrdina odešel a místo něj přišel Petr Janda.

88
    Domácí opět střídají. Tomáše Kadlece nahradil Michal Held.

Meteor udržel těsné vedení a z dnešního zápasu si tak připisuje velmi důležité 3 body. (12:08:51)