Den Haag – Ajax 0:4 (kon.) | Feyenoord – Eindhoven 3:1 (kon.) | Arnhem – Cambuur 3:0 (kon.)
Nijmegen – Alkmaar 3:2 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
3:1 (1:1)
PSV Eindhoven
Neděle 01.12.2013, 14:30 • Stadion Feijenoord (Rotterdam) • Nizozemská Eredivisie

Je tu konec krásného utkání, po kterém se radují domácí fotbalisté. Ti byli v celém zápase lepší a dokázali se poprat i se situací, kdy od 21. minuty po gólu Mahera prohrávali 0:1. Vyrovnání se dočkali těsně před koncem poločasu a obrat pak gólem z penalty dokonal kapitán Pellé. Ten o pár chvil později kopal i další penaltu, jenže neproměnil jí a na konečných 3:1 tak musel upravit až v 65. minutě. (16:23:41)

90+3
    Do otevřené obrany nyní vlétl Immers, zasekl si posledního obránce a zkoušel zakončit technicky pravačkou. Gólman Zoet byl ale na místě.

90+2
    Do vápna si nyní na centr z levé strany nabíhal Pellé, míč byl ale příliš vysoký a Pellé se k zakončení nedostal.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.

90
    Normální hrací doba je u konce. U balonu jsou nadále hráči domácího mužstva.

89
    Nyní se sice hraje na polovině domácího celku, hráči Feyenoordu ale mají míč pod kontrolou a vzhlížejí závěr zápasu.

88
    Domácí hrají nadále při chuti a tlačí se na polovinu soupeře. Dnes se žádného dramatu asi již nedočkáme.

87
    Do vápna si z pravé strany seběhl van Beek, jeho rána z úhlu ale skončila jen na boční síti.

86
    Za faul na polovině hřiště dostal žlutou kartu hostující Stun Schaars.

85
    Zápas rychle spěje ke svému závěru. Čeká nás závěrečná pětiminutovka normální hrací doby.

84
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Maher, přichází Locadia.

83
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Janmaat, přichází van Beek.

83
    Janmaat po ošetření opouští trávník za doprovodu lékaře týmu.

82
    S bolestivou grimasou zůstal na trávníku ležet domácí obránce Janmaat a není jisté, zda bude moci pokračovat ve hře.

81
    Jenže také hráči PSV o balon rychle přišli a je tu opět útočná akce domácího mužstva.

80
    Nyní domácí pokazili jednoduchou rozehrávku mezi obránci a hosté budou moci vhazovat aut.

79
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Vilhena, přichází Goossens.
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Boëtius, přichází Vormer.