Trnava B – Michalovce 3:3 (kon.) | Pohronie – L. Mikuláš 0:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
0:1 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Neděle 01.12.2013, 13:00 • TJ Dolná Ždaňa (Dolná Ždaňa) • MONACObet liga

Víťazom tohto zápasu sa stali hostia z Liptova po tesnom výsledku 1:0 ! Autorom gólu, ktorý znamená víťazstvo hostí bol MARTIN KUBENA. Liptáci si teda pripisujú ešte len druhé víťazstvo v tejto sezóne. Premiéra nového trénera Liptákov Vladimíra Goffu je tak úspešná.

Pekný zvyšok nedele a úspešný štart do pracovného týždňa ešte želá Miroslav Revaj. (15:18:20)

90
    Dnešné stretnutie sleduje 642 divákov.

89
    Posledný krát striedajú aj hostia. Ihrisko opúšťa Martin Revaj, na jeho miesto prichádza Kevin Peter Čekan.

85
    Posledné striedanie v tábore domácich. Ihrisko opúšťa Denis Urgela, na jeho miesto prichádza Matúš Matuškovič.

63
    Druhé striedanie na strane hostí. Z ihriska odchádza Vladimír Fuják, na jeho miesto prichádza Tomáš Staš.

60
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    A hostia sa ujímajú vedenia 1:0 !
    Až v 60.minúte sme svedkami prvého gólu v zápase. Jeho autorom je MARTIN KUBENA.
    Stav stretnutia teda je 0:1 !

55
    Druhé striedanie v tábore domácich. Ihrisko opúšťa Vratislav Bobor, na jeho miesto prichádza Filip Zvara.

46
    Striedajú aj hostia. V zápase dohral Martin Trnovský, na jeho miesto prichádza Peter Moravčík.

46
    Prvé striedanie v domácom tábore. Z ihriska odchádza Roman Krivjančin a na jeho miesto prichádza Mário Ometák.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase diváci na štadióne gól nevideli. Uvidíme či sa ho dočkáme v 2.polčase. Zatiaľ sa hrá čistý futbal a rozhodca nemusel udeľovať karty.

Prvý polčas sa skončil.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Packo – Krivjančin, Úškrt, Kamas, Sekereš ( K ), Páleník, Bobor, Abrahám, Paraj, Urgela, Belluš.
    Náhradníci: Gramblička, Drobňák, Pinka, Zvara, Ometák, Rybanský, Matuškovič.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Šavol – Kubena, Kucharčík, Latiak, Revaj, Fuják, Lišivka, Balluch, Pastva, Hoferica ( K ), Trnovský.
    Náhradníci: Angelovič, Staš, Čekan, Moravčík, Kreva, Macík.

Rozhodca: Ježík – Ferenc, Mihálik.

Dobrý deň. 2.liga pokračuje už svojím 20.kolom. V tomto kole na seba narazia dva trápiace sa celky. Domácim v tomto zápase bude FK Pohronie a hostia budú MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Zápas má naplánovaný výkop na 13:00.

Poďme si oba tieto celky predstaviť :

FK Pohronie :
    Tak ako som už spomínal, tak oba celky sa v priebehu tejto sezóny trápia. Domáci sú v súťaži nováčikom a preto sa dá aj ich predposledné 11.miesto pochopiť. Ešte sa len v súťaži oťukávajú, a na nováčika, ktorého tím je tvorený prevažne amatérmi je ich bilancia takáto : 4 výhry, 3 remízy a 12 prehier. Avšak sú tímom, ktorý najviac inkasuje : doteraz ich inkasoval až 40 a patria aj ku tímom, ktorý ich najmenej strelili – zatiaľ ich dali 19. V poslednom zápase len tesne podľahli na pôde R. Soboty 1:0.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš :
    Hostia z Liptova sa nachádzajú na poslednom 12.mieste. Tím, ktorý sa v minulom ročníku zachránil až v poslednom kole v priamom súboji o záchranu s D. Kubínom po víťazstve 2:1, pokračuje vo svojich zlých a nestabilných výkonoch. Donedávna nemal ani jedno jediné víťazstvo, čoho majú plné zuby už aj fanúšikovia a na domáce zápasy sa im nechce chodiť. Čo sa týka štatistiky tak tu tvorí : 1 výhra, 5 remíz a až 13 prehier. Takisto ako aj domáci tak aj ony veľmi veľa gólov inkasujú : doteraz ich dostali až 35 a strelili len 13. V poslednom zápase doma vybuchli a prehrali nad Trnavou B 5:2, keď už po polčase prehrávali 3:0.

Určite bude zaujímavé sledovať súboj tímov, ktoré sa trápia a potrebujú bodovať. Favoritom sú podľa tabuľkového postavenia domáci, ktorý majú náskok pred Liptákmi 7 bodov. Uvidíme, kto zvládne tento súboj lepšie.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 13:00.