Arouca – Marítimo 1:2 (kon.) | Belenenses – Gil Vicente 0:0 (kon.) | Nacional – Setúbal 2:2 (kon.)
Rio Ave – Benfica 1:3 (kon.) | Sporting – FC Ferreira 4:0 (kon.)
CF OS Belenenses
0:0 (0:0)
Gil Vicente FC
Neděle 01.12.2013, 17:00 • Estádio do Restelo, Lisabon • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný večer, u dalších fotbalových přenosů přeji napočtenou. (18:55:35)

Více než 90 minut utkání je za námi. Domácí Belenenses vzhledem k vývoji utkání bod získali. Zvláště po vyloučení Fredyho v 35. minutě měli hosté z Gil Vicente svého soupeře na lopatě, jenže domácí tým dnes hrál obětavě a bod si vysloveně odpracoval.

90+3
    Už běží poslední minuta nastavení, hosté se pokoušejí o jeden z posledních útoků.

90+1
    Hlavní sudí nastavil 3 minuty a první z nich se chýlí ke konci.

90+1
    Základní hrací doba uplynula, domácí i v deseti hrají lépe než hosté a za své úsilí by si bod zasloužili, bylo by škoda, kdyby o něj v závěru přišli.

90
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Simy.

87
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Diogo Viana, přichází Brito.

86
    Gil ještě ždímají ze sebe poslední zbytky sil, aby mohli z Belenenses odjet se všemi body.

84
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Daníelsson, přichází Fernando Ferreira.

81
    Do konce utkání zbývá něco okolo 10 minut domácí vzhledem k okolnostem drží nadějný výsledek.

80
    João Vilela protáhl Matta Jonese, který poslal míč na rohový kop. z něj však Gil Vicente ohrozilo branku, ale míč letěl mimo. Kopat se bude od domácí branky.

78
    Hosté začínají přebírat iniciativu na hřišti, jako papírový favorit hrající o poháry již nemají mnoho času.

76
    Belenenses vypadá, že nehraje o deseti mužích, hra je stále vyrovnaná, ba naopak domácí mají velké příležitosti, v jedné z nich se ocitl Sturgeon, jenže neuspěl.

72
    Adriano se měl co ohánět, aby zastavil střelu Joãa Pedra, což se mu se štěstím povedlo.

70
    Diogo Viana se dostal ke střele, Matt Jones vyráží na rohový kop, ze kterého se hosté nedokázali prosadit. bude se kopat od domácí branky.

70
    Nebezpečný průchod hostů po levém křídle, který domácí zastavují nedovoleným zákrokem.