Tottenham – Manchester Utd. 2:2 (kon.) | Hull City – Liverpool 3:1 (kon.) | Manchester City – Swansea 3:0 (kon.)
Chelsea – Southampton 3:1 (kon.)
Manchester City
3:0 (1:0)
Swansea City
Neděle 01.12.2013, 17:10 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League

Ze zápasu anglické Barclays Premier League je to vše. S konstatováním, že Manchester City porazil na Etihad Stadium hostující Swansea 3:0, se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou. (19:01:51)

Manchester City potvrdil roli favorita a pokračuje ve stoprocentní domácí bilanci. City nasměroval za výhrou již v 8. minutě Alvaro Negredo, po němž se ve druhém poločase dvakrát prosadil Samir Nasri a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Konečný výsledek. Manchester City 3 Swansea 0.

90+2
    Mužem zápasu byl na Etihad Stadium vyhlášen Samir Nasri.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 2 minuty.

90
    Kolarov napřáhl ke střele z přiblížně 35 metrů, jeho pokus ale zamířil nad.

89
    ... a vybojoval rohový kop. Nasriho centr poté odvrátil pozorný Vazquez.

88
    Fernandinho se ocitá v šanci...

87
    De Guzman v šanci! Jeho pokus ale končí mimo.

86
    Samir Nasri mohl po Džekově přihrávce vstřelit hattrick, jeho následná střela z hranice šestnáctky ale těsně minula pravou tyč!

85
    City může přejít do útoku.

84
    Vazquez se neprosadil a následoval odkop od Pantilimonovy brány.

83
    Swansea u míče.

82
    Střídající Kolarov napřáhl ke střele, jeho pokus byl ale nepřesný.

81
    Do konce zápasu zbývá 10 minut. Manchester City vede nad Swansea 3:0.

80
    Swansea se snažila přejít do útoku, ke střele se ale nedostala.

79
    Poslední střídání na straně City. Džeko nahradil Agüera.

78
    City připravuje poslední změnu.

77
    Manchester City právě vstřelil branku!
    SAMIR NASRI 3:0!! Citizens rozjeli rychlý protiútok, po němž Zabaleta přihrál do druhé vlny nabíhajícímu Nasrimu, který míč uklidil přízemní střelou z první přesně k pravé tyči.

Tomáš Reiner

Branky: 8. Negredo, 58. Nasri (Touré), 77. Nasri (Zabaleta)

Karty:   48. Agüero (MAC)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 11:5.
    Manchester City: Pantilimon – Zabaleta, Demichelis, Lescott, Clichy – Navas (76. Kolarov), Touré (C), Fernandinho, Nasri – Negredo (63. Milner), Agüero (79. Džeko).
    Náhradníci: Hart – Richards, Kolarov, Milner, García, Rodwell, Džeko.

Swansea City: Tremmel – Tiendalli, Flores, Williams (C), Davies – Pozuelo (67. Dyer), Shelvey, de Guzmán, Cañas, Hernández (62. Routledge) – Vázquez.
    Náhradníci: Vorm – Amat, Taylor, Lamah, Routledge, Dyer, Donnelly.

Rozhodčí: Mark Clattenburg. Asistenti: G. Beswick, S. Beck. Čtvrtý rozhodčí: N. Swarbrick

Diváci: 46559