Zlín – K. Vary 2:4 (kon.) | Plzeň – Třinec 4:0 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 1:6 (kon.)
Liberec – Sparta 5:2 (kon.) | Pardubice – Kladno 5:1 (kon.) | Chomutov – Litvínov 0:4 (kon.)
Piráti Chomutov
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
HC VERVA Litvínov
Pátek 13.12.2013, 18:20 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga

Vám všem děkuji za pozornost a u dalšího hokejového přenosu na Onlajny.com se budu těšit na shledanou! (20:43:21)

Třetí derby otevřel gólem v první minutě Viktor Hübl, za necelých sedm minut ho napodobil druhou trefou Michal Trávníček. Piráti do konce první třetiny stihli herně srovnat s rozjetým soupeřem krok, ale ve druhé třetině je srazil šťastný gól Jakuba Černého. Stejný muž přidal ještě čtvrtý gól a HV VERVA Litvínov tak vyhrála 4:0. Hvězdami utkání zvoleni Jakub Černý a Josef Straka.

60:00

59:50
    Gula získal puk a podrží ho do konce.

59:14
    Proškovi na modré přeskočil puk čepel a to osvobozuje hosty.

58:40
    Domácí jsou kompletní.

58:18
    Za zbytečný krosček v útočném pásmu je ještě vyloučen Martin Ručinský (LIT).

57:51
    Proti střelám od modré Zemana a Stříteského tasil Růžička betony.

57:38
    Puk se odrazil na střídačku hostů. Vhazovat se bude v obranném pásmu Pirátů.

57:13
    Posmyk pálil dvakrát nepřesně od modré. Piráti vyhodili a hrají ve čtyřech.

56:38
    Mark Bombersback (CHM) – dvě minuty za krosček. I Litvínov si tak zahraje proti třem.

54:56
    Jaroslav Mrázek (CHM) před svou bránou podrazil Gerháta a je potrestám dvěma minutami na lavici hanby.

54:19
    Přihrávku Račuka vystihl Hübl a mohl dopředu vyslat Jánského, ten ale vysoký kotouč nezpracoval.

53:46
    Litvínov vyhazuje další kotouč. To jim už do konce zápasu stačí.

53:20
    Hosté jsou kompletní a vyhodili na zakázané uvolnění.

53:06
    Francouz kryje další puk před dojíždějícím Kašem.

52:46
    Chaloupka vyvezl puk a nahodil ho na bránu, na druhé straně pak nahození kryje Francouz.

Oddechový čas pro domácí.

51:12
    Piráti si zahrají další dvojnásobnou přesilovku. Jiří Zeman (LIT) je potrestán dvěma minutami za krosček.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 1. Hübl (Jánský), 8. Trávníček (Gula, Stříteský), 23. Černý, 47. Černý (Pšurný, Chaloupka)

Piráti Chomutov: Růžička – Pulpán, Mrázek, Krstev, Novák, Trefný, Rutta, Šulák, Prošek – Hřebejk, Divíšek, D. Hruška – Šagát, J. Straka, Bombersback – Kubinčák, Kämpf, Kaše – Gajovský, Račuk
    HC VERVA Litvínov: Francouz – Zeman, Stříteský, Chaloupka, Gula, Kousalík, Posmyk – Ručinský, Hübl, Jánský – Trávníček, Piroš, Martynek – Pšurný, Černý, Majdan – Gerhát, Jurčík, Písařík

Rozhodčí: Hrubý, Pavlovič – Brejcha, Suchánek