Mladá Boleslav – Chomutov 3:0 (kon.) | Slavia – Kladno 5:4 (po pr.) | Sparta – HC Plzeň 4:6 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Piráti Chomutov
Pátek 13.12.2013, 18:00DHL Extraliga juniorů

Tímto se s vámi loučím, nashledanou. (20:08:12)

Domácí nakonec favorita zápasu přehráli a ve třetí třetině pár minut před koncem ještě přidali dvě branky. Svůj dnešní triumf dali náležitě radostně najevo.

60:00

59:31
    Zápas se dohrává v obranném pásmu Boleslavi. Tomšů betonem vyráží puk.

58:22
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté prohráli vhazování a Byakov vyslal vpřed LADISLAVA MARKA, který si rychle sjel před Maštalířského a puk zavěsil do sítě. Asistence: Dmitrij Byakov, Kryštof Kulhánek.

58:09
    Zakázané uvolnění domácích.

57:39
    Jiří Peštuka (CHM) – 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

57:39
    To vedlo nakonec k výměně názorů několika hráčů a čeká se na verdikt sudího.

57:19
    A Chomutov zdá se zahájil mohutnou ofenzívu ve snaze ještě zvrátit zápas. Vše hrne do útoku.

57:02
    Meliško napálil od modré puk do brankáře Tomšů...

56:26
    Bernad naskočil ze střídačky na led, dostal puk a z dálky ho napálil do ochranné sítě.

55:47

55:46
    Závar před Maštalířským, ošem sudí vykázal Boleslavské snad za postavení v brankovišti z pásma.

55:30
    Hosté v oslabení jeli do brejku, ovšem nedokázali se dostat dál než kousek za modrou, kde o puk přišli.

53:47
    Na ledě ležel další hokejista Chomutova. Při souboji s protihráčem však ale Miroslav Bednář (CHM) hokejkou udeřil protihráče do obličeje a jde na dvě minuty na trestnou.

52:28
    Krátce po srovnání stavu hráčů na ledě Boleslav navyšuje na 2:0 díky LUKÁŠOVI VOLFOVI, jenž tak uklidňuje své spoluhráče. Asistence: Ivan Ďurač, Dmitrij Byakov.

51:42
    Obě mužstva v plném počtu.

51:27
    Teď musel boleslavský brankář prudce vyrazit proti protihráči, jenž se znenadáí objevil u pravé tyčky, aby mu znemožnil střelbu.

50:24
    Hraje se v boleslavském obranném pásmu. Tomšů má puk pod kontrolou.

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 8. Podsedníček (Kurka), 53. Volf (Ďurač, Byakov), 59. Marek (Byakov, Kulhánek)

BK Mladá Boleslav: Tomšů (Pechek) – Souček, Plíšek, Hes, Kulhánek, Bernad, Kurka, Šťáva, Nedbal – Byakov, Ďurač, Marek, Pätoprstý, Chvátal, Podsedníček, Borovec, Frolík, Volf, Smrčka, Sonnek, Kuchta
    Piráti Chomutov: Maštalířský (Dvořák) – Meliško, Ringler, Drobný, Cestr, Michálek, Szathmáry, Černý, Tejnor – Šťovíček, Jindra, Vrána, Hlava, Paleček, Veselý, Bednář, Lehnert, Peštuka, Huňady, Kaše

Rozhodčí: Würtherle – Prokop, Charvát