Nitra – Žilina 7:0 (kon.) | Martin – Košice 0:1 (0:1 po s.n.) | Poprad – Banská Bystrica 6:5 (po pr.)
Skalica – Piešťany 2:3 (1:2 po s.n.) | Zvolen – Trenčín 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HK VITAR Martin
0:1 (0:0,0:0,0:0,0:0)
HC Košice
sk Pátek 13.12.2013, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)

Koniec zápasu. (19:31:15)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Košice.
    Presadil sa bekhendom Gabriel Spilar.

Ten už dokázal prekonať brankára Košíc, no v rozhodujúcom okamihu mu ušiel puk.

Klíma Lukáš za MHC.

No ani on nenašiel recept bekhendom.

Hindoš za hosťujúce Košice.

Ten sa taktiež nepresadil, volil strelu pod pazuchu,no ani tá sa neujala.

Strelecké eso MHC – Markovič.

Bartoš skúsil strelu pod vyrážačku, no nepresadil sa.

Za hostí odchovanec MT hokeja Bartoš.

Novotný skúsil strelu golfovým úderom a nepresadil sa proti Riečickému.

Za Martin začína Andrej Novotný.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:01
    V poslednej minúte predĺženie nedošlo k žiadnej šanci, a tak mal najväčšiu šancu v nadstavenom čase Markovič.

62:59
    Teraz sa okolo kruhov šikovne obtočil dobre bránený Markovič a vystrelil, avšak len priamo do stredu bránky, a tak nemohlo ísť o gólovú šancu.

62:33
    Domáci sa nedostávajú vôbec priamo ku Riečickému, hostia podobne.Viac z hry majú však v predĺžení domáci.

61:11
    Zatiaľ nevidíme žiadnu streleckú šancu, tobôž nie šancu na gól, hrá sa opatrne.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Za minútu nám približne začne predĺženie. Videli sme bojovný zápas s viacerými tutovkami, ktoré nedokázali hráči oboch mužstiev premeniť, a tak uvidíme nadstavený čas.