Trnava – Prievidza 4:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Senica 1:2 (kon.) | Topoľčany – SR 18 6:2 (kon.)
Detva – Lipt. Mikuláš 2:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 1:4 (kon.)
HK Detva
2:1 (0:0, 0:1, 2:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 13.12.2013, 18:00 • Detva • 1. liga (SR)

Hokejisti Detvy predviedli v záverečnej tretej tretiny výborný obrat, najskôr v 52.minúte vyrovnal na 1:1 Martin Trochta a následne v 53.minúte strhol víťazstvo na ich stranu Slavomír Buda. Ďakujeme za pozornosť a želáme príjemne strávený víkend. (20:18:58)

60:00

59:47
    Domáci sú usadený v útočnom pásme. Po strele Tepéra musel zasahovať Hollý.

58:57
    Domáci budú hrať presilovku potom, čo dve minúty dostal MatusLeskovjansky.

58:57
    Oddychový čas domácich.

58:31
    Bartík sa rozčuľuje potom, čo mal potyčku s Marekom Pacom a obaja idu na trestnu lavicu.

57:20
    Domáce mužstvo je v plnom počte.

57:12
    Orčík je bez hokejky, ale spoluhráči mu pomohli.

Dnešné stretnutie sleduje 218 divákov.

56:35
    Domáci v oslabení vyvážajú puk. Diváci sa búria po zákroku na jedného z domácich hokejistov, ale vylučovať sa nebude.

55:54
    Hostia majú možnosť vyrovnať hrajú presilovku.

55:20
    Stav na ľade sa vyrovná po podrazení si ide sadnúť na trestnú lavicu Hegyi.

55:02
    Domáci ľadajú v hodnú pozíciu na zakončenie, ale Hollý odoláva.

53:54
    Aj Detva bude hrať 5 na 3. Na trestnú lavicu odišiel Tomáš Janči za napadnutie.

53:10
    Jakub Bača dostáva za podrazenie Gogu dve minúty.

53:00
    Detva dala gól!

Individuálnou akciou dostáva Detvu do vedenia Slavomír Buda.

51:58

Domáci sa dočkali vyrovnania. MARTIN TROCHTA využil prihrávaku od Patrika Fekiača a odkiaľ čaro Hollého.
    Asistencia: Patrik Fekiač.

51:52
    Po zsahu Holléo po stree Budu domáceho hráča natlačili hostia do bránkoviska.

50:45
    Marcinko zahral domácemu bránkovy na nervy keď ho schladil snehom. začo dostal hráč hostí "masáž" od domácich zadákov.

50:25
    Orčík zasahuje po nepríjemnej strelu Majteku., ktorý si nakorčuľoval aj na dorážku, ale nedostal sa ku nej.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 31. Juraj Kuric, 52. Martin Trochta (Patrik Fekiač), 53. Slavomír Buda

HK Detva: Orčík – Hataš, Pač, Neumann, Toth, Tepér, Németh, Georgievský, Nociar – Goga, Hegyi, Srnka – Trochta, Zorvan, Žilka -Buda, Fekiač, Mahdalík
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Školiak, Špila, Bača, Bakoš, Janči, Mezovský, Kubovčík, Klepáč – Bartík, Kuric, Broska – Leskovjansovský, Piatka, Roháč – Matejka, Poliaček, Marcinko – Sťevuliak, Lištiak, Janček.

Rozhodčí: Pišťanský – Vido, Mráz