Omsk – Novokuzněck 3:2 (kon.) | Barys – Novosibirsk 3:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 2:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Vladivostok 5:2 (kon.) | Jaroslavl – Nižněkamsk 2:4 (kon.) | Čerepovec – Ufa 5:3 (kon.)
CSKA Moskva – HC Slovan 4:5 (kon.) | Mytišči – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | Spartak Moskva – Kazaň 1:2 (kon.)
Minsk – Dynamo Moskva 2:4 (kon.) | Doněck – Viťaz 5:3 (kon.) | Riga – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
Záhřeb – N.Novgorod 0:1 (0:2 po s.n.)
Atlant Mytišči
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Pátek 13.12.2013, 16:30KHL

Jediná branka rozhodla toto utkání a o tu se postaral v poslední minutě druhé třetiny Chris Lee. Hosté si tak odváží z ledu Atlantu Mytišči všechny tři body.

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů z KHL. (18:36:14)

60:00

59:43
    Ještě jedno nahození na zadní mantinel domácí stihnou.

59:27
    Puk však míří do středního pásma.

59:11
    Galimov opustil bránu, domácí hrají v šesti!

58:49
    Jenže kotouč drží v útočném pásmu Metallurg.

57:37
    Rýsuje se velmi dramatická koncovka tohoto utkání. Hosté se snaží držet obrannou modrou čáru. Dá se každou chvíli očekávat, že Mytišči sáhne po powerplay.

56:49
    Naopak po rychlém protiútoku mohlo vzniknout nebezpečí na druhé straně, ale Galimov byl u kotouče dříve než soupeř.

56:08
    Domácím se nedaří dostat přes střední pásmo.

55:03
    Timkin (MET) zůstal ležet za brankou Mytišči a puk byl někde kolem něj. Domácí hráči pochopitelně chtěli kotouč vyšťourat od mantinelu a div Timkina nepropíchli.

54:16
    Radulov zavezl puk do útočného pásma, ale následně o něj také přišel.

53:45
    Po přechodu jednoho z domácích hráčů do útočného pásma to zavánělo na faul kolenem, ale rozhodčí zákrok posoudil jako čistý.

52:29
    S přibývajícím časem je evidentní, že hru budou tvořit jen domácí. Ti sice tak mají optickou převahu, ale to na vyrovnání stačit nemusí.

51:33
    Mytišči musí zakládat útok až od vlastní branky.

49:48
    Aťušov (MYT) to zkusil bekhendem, ale kotouč proletěl pouze kolem levé tyče.

49:13
    Tlak nadále pokračuje, po střele Trubačova se puk opět vrátil na hokejky domácích hráčů.

48:46
    Arťuchin ztratil helmu po jednom ze soubojů před brankou a okamžitě tak uháněl střídat. Mytišči však i přes tento deficit udrželo útočnou třetinu.