Slavia – Vítkovice | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | K. Vary – Sparta | 0:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 4:3 (kon.) |
Třinec – Chomutov | 2:1 (kon.) | | | Kladno – Mountfield HK | 1:3 (kon.) | | | Litvínov – Plzeň | 2:1 (kon.) |
Pardubice – Zlín | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Buffalo – Calgary | 1:2 (po pr.) | | | Toronto – Chicago | 7:3 (kon.) | | | Detroit – Pittsburgh | 1:4 (kon.) |
New Jersey – Tampa | 3:0 (kon.) | | | NY Islanders – Montreal | 0:1 (po pr.) | | | Columbus – St. Louis | 3:4 (po pr.) |
Arizona – Carolina | 1:3 (kon.) | | | Nashville – San Jose | 3:2 (kon.) | | | Colorado – Minnesota | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Vancouver – Boston | 6:2 (kon.) | | | Washington – Philadelphia | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Detroit – Tampa | 0:3 (kon.) |
Doněck – Minsk | 3:1 (kon.) | | | Lev – HC Slovan | 7:0 (kon.) |
Salzburg – Znojmo | 4:6 (kon.) |
Česko – Německo | 6:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 2:4 (kon.) | | | Chomutov – Ústí n/L | 7:2 (kon.) | | | Slavia – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) |
Hr. Králové – Kometa Brno | 5:4 (po pr.) | | | Olomouc – Vsetín | 0:0 (odl.) | | | HC Litvínov – PZ Kladno | 4:3 (kon.) |
Itálie – USA | 5:1 (kon.) | | | Kanada – Kazachstán | 2:4 (kon.) | | | Švédsko – Lotyšsko | 2:5 (kon.) |
Banská Bystrica – Košice | 2:4 (kon.) | | | Žilina – Skalica | 5:7 (kon.) | | | Trenčín – Poprad | 7:4 (kon.) |
Martin – Nitra | 3:1 (kon.) | | | Piešťany – Zvolen | 1:2 (po pr.) |
Havlíčkův Brod – Přerov | 3:6 (kon.) |
Stadion Cheb B – Trstěnice | 4:5 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Strakonice | 2:4 (kon.) | | | Božetice – Písek | 3:9 (kon.) |
HC Vimperk – Humpolec | 5:4 (kon.) | | | Soběslav – Veselí nLuž. | 1:4 (kon.) | | | Boskovice – Kroměříž | 5:6 (kon.) |
Šternberk – Velká Bíteš | 7:5 (kon.) | | | Jaroměř – Třebechovice p. O. | 5:2 (kon.) | | | HC Jičín – Hronov | 4:3 (kon.) |
Náchod – Trutnov | 5:1 (kon.) | | | N. Město n. M. – Nová Paka | 6:0 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Chrudim | 0:9 (kon.) |
Hlinsko – Lanškroun | 11:3 (kon.) | | | Skuteč – Chotěboř | 0:8 (kon.) | | | Polička – Choceň | 2:8 (kon.) |
Žižkov Praha – Zbraslav | 4:2 (kon.) | | | Louny – Kobra Praha B | 0:5 (kon.) | | | Slaný – Mělník | 1:4 (kon.) |
HC Šumperk – SK Karviná | 2:3 (po pr.) | | | H. Benešov – Kopřivnice | 6:1 (kon.) | | | Rakovník – Jesenice | 5:1 (kon.) |
PSK Liberec – Lomnice n/P | 4:7 (kon.) | | | Tábor B – Žirovnice | 2:1 (po s.n.) | | | Božkov – Chotíkov | 4:4 (kon.) |
po s.n. (0:1)
HC Dynamo Pardubice
1:2
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Berani Zlín
Marek Votke
Branky a nahrávky:
28. Zohorna (Somík, Kočí) – 53. Zámorský (Holík), rozh. náj. Köhler
Rozhodčí: Homola, Minář – Gebauer, Lederer
Diváci: 6552
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Hudáček (Salfický) – Benák, Ďaloga, Píša, Kočí, Gregorc, Čáp – Radil, Kousal, Nosek – Kolář, Zohorna, Somík – Endál, Nahodil, Tybor – Rys, Moučka, Semorád.
Trenéři: Zdeněk Venera a Miloš Říha
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Řezníček, Valenta – Balaštík, Leška, Köhler – Honejsek, Holík, Čech – Okál, Čajánek, Veselý – Ondráček, Melenovský, Kubiš.
Trenéři: Rostislav Vlach a Juraj Jurík
Náhradníci:
Trenér:
Trenéři: Zdeněk Venera a Miloš Říha
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Řezníček, Valenta – Balaštík, Leška, Köhler – Honejsek, Holík, Čech – Okál, Čajánek, Veselý – Ondráček, Melenovský, Kubiš.
Trenéři: Rostislav Vlach a Juraj Jurík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Homola, Minář – Gebauer, Lederer
Diváci: 6552
Robert Kousal neproměnil a za vítěznou trefu je tak označen pokus BEDŘICHA KÖHLERA. Bez asistence.