Boston – Calgary 2:0 (kon.) | Buffalo – Winnipeg 4:2 (kon.) | Toronto – Florida 1:3 (kon.)
NY Islanders – Tampa 2:3 (1:2 po s.n.) | Montreal – Arizona 3:1 (kon.) | Detroit – Anaheim 2:5 (kon.)
Philadelphia – Washington 5:2 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:4 (kon.) | Nashville – Chicago 1:3 (kon.)
Minnesota – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Colorado 3:2 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 3:0 (kon.)
Dallas Stars
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Colorado Avalanche
Středa 18.12.2013, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:14:20)

Dnešní utkání sledovalo 15 143 diváků.

1. Ray WHITNEY (DAL) 2 + 0
    2. Colton SCEVIOUR (DAL) 1 + 0
    3. Matt DUCHENE (COL) 1 + 1

Československá stopa v utkání:
    Jan HEJDA (COL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:04

Ouu, to byl závar! Neskutečný "kolotoč" roztočili hosté před brankou Dallasu a puk ta několikrát těsně prolétl kolem branky, důležité však bylo, že Ellis zachoval klidnou hlavu i v okamžiku, kdy mu vypadla hůl z ruky a nepustil gól! Což znamená, že Stars dnes poráží Avalanche 3:2, když jedinou branku ve třetí třetině vstřelil v 58. minutě Sceviour . Avalanche to v závěru zápasu zkoušeli v šesti, ale pak se jim nepodařilo vyrovnat a z Dallasu tak odjíždí bez bodu.

60:00

59:45
    Neskutečné, Ellis byl na moment i bez hole, přesto svou branku uhájil.

59:29
    Obrovský závar v brankovišti Stars.

59:16
    Giguere opět opouští branku.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá posledních šedesát vteřin, Giguere se musí vrátit do branky, vhazování ve třetině Avalanche.

58:53
    Seguin a poté i Jamie Benn netrefují prázdnou branku! Hlavně Benn měl dobrou pozici, ale trefil pouze tyč!

58:48
    Už se opět hraje, branka Avalanche stále prázdná.

58:32
    Oddechový čas pro hosty.

58:32
    Dallas se osvobozuje vyhozením puku na zakázané uvolnění.

58:21
    Ano, je to tak, Giguere opouští branku a hosté to zkouší v šesti.

58:11
    Parenteau vybojoval útočné pásmo a díky tomu, že hosté prohrávají, dá se očekávat, že to Avalanche v závěru zkusí bez gólmana.

57:08
    Dallas právě vstřelil branku!
    No vida! Hosté propadli na útočné modré, dopředu vyrazil COLTON SCEVIOUR a Peverley, který přihrává čtyřiadvacetiletému spoluhráči a ten se dostává sám před Giguera, to nebyl dobře provedený nájezd, ale právě proto prošel puk mezi betony do branky. Asistence: Rich Peverley a Dan Ellis.

56:55
    Avalanche nyní svírají svého soupeře v jeho třetině.

56:05
    Za současného vývoje lze s velkou pravděpodobností očekávat prodloužení.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Whitney (Horcoff, Chiasson), 38. Whitney (Chiasson, Gončar), 58. Sceviour (Peverley, Ellis) – 3. Duchene (E. Johnson, Barrie), 31. E. Johnson (Duchene, Holden)

Dallas Stars: Ellis (Lehtonen) – Goligoski, Dillon, Jordie Benn, Gončar, Connauton, Gaunce – Jamie Benn, Seguin, Ničuškin – Cole, Eakin, Chiasson – Whitney, Peverley, Garbutt – Roussel, Horcoff, Sceviour
    Colorado Avalanche: Giguere (Varlamov) – Hejda, E. Johnson, Beoit, Sarich, Barrie, Holden – O'Reilly, Duchene, MacKinnon – Landeskog, Stastny, Parenteau – McGinn, Mitchell, Talbot – McLeod, Cliche, Bordeleau

Rozhodčí: Jacskon, Meier – Driscoll, Sharrers

Diváci: 15 143