Boston – Calgary 2:0 (kon.) | Buffalo – Winnipeg 4:2 (kon.) | Toronto – Florida 1:3 (kon.)
NY Islanders – Tampa 2:3 (1:2 po s.n.) | Montreal – Arizona 3:1 (kon.) | Detroit – Anaheim 2:5 (kon.)
Philadelphia – Washington 5:2 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:4 (kon.) | Nashville – Chicago 1:3 (kon.)
Minnesota – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Colorado 3:2 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 3:0 (kon.)
Dallas Stars
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Colorado Avalanche
Středa 18.12.2013, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

53:31
    Rozhodčí přerušují hru a za bučení publika vylučují domácího Horcoffa za nebezpečnou hru vysokou holí.

46:20
    A pozor, opět se vylučuje, bránící Benoit "nabral" puk na hůl a nechtěně ho vyhazuje do hlediště, dvě minuty a přesilová hra Dallasu pěti proti třem!

45:05
    Dallas bude mít výhodu přesilové hry, na trestnou lavici míří Barrie, pro něhož je to již dnešní druhé vyloučení.

36:09
    Paul Stastny dostává dvouminutový trest za hákování, přesilová hra Stars.

29:14
    A přesilová hra Colorada končí poté, co bránící Barrie hodil hokejku pod nohy soupeři, dvě minuty za podražení.

27:32
    Ano, Roussel již sedí na trestné lavici, vhazování před Ellisem. A pozor, je to čtyřminutový trest!

20:57
    Hned v úvodu druhé třetiny se vylučuje, na trestnou lavici usedá hostující Stastny za podražení.

14:28
    Rozhodčí po vhazování přerušují hru a vylučují domácího Jamie Benna za držení přesilová hra Avalanche.

10:35
    Bez vítěze – oba nyní odchází na pět minut na trestnou, hrát se bude v pěti na obou stranách.

01:03
    První vyloučení, na trestnou lavici usedá domácí Ryan Garbutt a je to čtyřminutový trest!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Whitney (Horcoff, Chiasson), 38. Whitney (Chiasson, Gončar), 58. Sceviour (Peverley, Ellis) – 3. Duchene (E. Johnson, Barrie), 31. E. Johnson (Duchene, Holden)

Dallas Stars: Ellis (Lehtonen) – Goligoski, Dillon, Jordie Benn, Gončar, Connauton, Gaunce – Jamie Benn, Seguin, Ničuškin – Cole, Eakin, Chiasson – Whitney, Peverley, Garbutt – Roussel, Horcoff, Sceviour
    Colorado Avalanche: Giguere (Varlamov) – Hejda, E. Johnson, Beoit, Sarich, Barrie, Holden – O'Reilly, Duchene, MacKinnon – Landeskog, Stastny, Parenteau – McGinn, Mitchell, Talbot – McLeod, Cliche, Bordeleau

Rozhodčí: Jacskon, Meier – Driscoll, Sharrers

Diváci: 15 143