Řisuty – Jablonec n/N 5:2 (kon.) | Orlová – Prostějov 2:1 (po pr.) | Břeclav – Opava 2:0 (kon.)
Technika Brno – Val. Meziříčí 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 6:1 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 2:3 (po pr.)
Nymburk – Klatovy 1:3 (kon.) | Milevsko – Děčín 6:4 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Vsetín – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Bílina – Tábor 1:2 (kon.) | Žďár n/S – Sokolov 2:3 (0:1 po s.n.)
Kobra – Klášterec nO 7:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec 3:6 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 04.01.2014, 17:00 • ZS TEZA • 2. liga skupina Východ

61:11
    Přerov právě vstřelil branku!
    Hosté nakonec rozhodují o vlastním vítězství ve druhé minutě prodloužení! David Šťastný podržel kotouč na pravém kruhu a předal jej JIŘÍMU BĚHALOVI na modrou čáru, který vymetl pavučinku v levé šibenici Kotvanovy brány. Hodonínský brankář měl naprosto zakrytý výhled. Asistence: David Šťastný.

52:02
    Pavel Kříž (HOD) se provinil hákováním a odsedí si dvě minuty na lavici hříšníků.

49:41
    Vyloučen Zdeněk Sedlák (PRE) za nedeovolené bránění, když dohrál Skočovského proti pravidlům.

46:15
    Hlavní arbitr dnešního zápasu vylučuje, na trestnou lavici usedá Petr Pokorný (HOD) za hákování.

37:25
    Matěj Charvát (HOD) si zcela evidentně potáhl Běhala hokejkou a jde si odpykat dvouminutový trest.

32:39
    Hanákům se nabízí další možnost přesilové hry, Petr Pokorný (HOD) se provinil držením protihráče.

29:42
    Krátce po Kolářově návratu z trestné lavice se hostující fanoušci dočkali vytouženého vyrovnání. Povedenou ránu Sedláka z předbrankového prostoru Kotvan ještě zázračným zákrokem stačil vytáhnout, ale na dorážku JIŘÍHO GOIŠE byl krátký! Asistence: Zdeněk Sedlák.

27:09
    Trest pro přerovskou hráčskou lavici pro příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Jan Kolář (PRE). Domácí budou hrát již třetí přesilovou hru.

23:45
    Sedlák měl tisíciprocentní šanci po chybné rozehrávce domácích, ale z otočky nápřahem minul poloprázdnou klec Zdenka Kotvana.

19:35
    Brančík vymíchal prakticky ve stoje Štěpána Koukala (HOD), který si pomohl držením protihráče. Hosté si zahrají první přesilovku v zápase.

15:38
    Bývalý hráč Drtičů Jiří Goiš (PRE) si odchází odpočinout na trestnou lavici za hrubost.

14:29
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Souhra svěřenců Svatopluka Kosíka končí vedoucí brankou! Nutno podotknout, že domácí měli také kus štěstí. Domácí zavřeli svého soupeře na dobrou minutu ve vlastním pásmu a nahozený kotouč od pravého hrazení se otřel o brusli PAVLA KŘÍŽE směrem za brankovou čáru! Bez asistence.

10:45
    Hosté navíc budou hrát v oslabení, na trestnou lavici míří Lubomír Kovařík (PRE) za nedovolené bránění.

10:39
    Skočovský napálil kotouč od červené čáry na Vojtka, který jej vyrazil ramenem vysoko nad sebe a ve spolupráci s Osinou si jej málem sám srazil za svá záda!

08:40
    Sakrajda se obtočil kolem Kotvanovy pravé tyčky a pokoušel se zasunout puk na bližší tyčku, Kotvan se však stačil přesunout a obránce Směřička stačil uhasit celou situaci vyhozením na icing.

06:28
    Hodonínští však pohotově vrací úder a srovnávají během několika sekund stav utkání! Škoríkovu přihrávku do předbrankového prostoru efektivně využil bojovník MICHAL KUBA a fanoušci Drtičů mohou slavit první zářez! Asistence: Stanislav Škorík.

05:47
    Domácí si ve vlastní třetině počínali neskutečně ledabyle a jsou za to také po zásluze potrestáni! Sedlák přehrál jednoho ze zadáků v pravém dolním rohu kluziště a okamžitě naservíroval kotouč před branku, kde překonal Kotvana MAREK KUNDRÁTEK! Asistence: Zdeněk Sedlák.

00:18
    Již první akce zápasu naznačuje, že dnešní utkání bude nadmíru vyhrocené. Po Sedlákových dorážkách na Kotvanově brankovišti se před domácí brankou semlela pořádná strkanice, do níž se zapojily prakticky celé zahajovací formace. Hra pokračuje bez trestů.

Tomáš Chramosta

Branky a nahrávky: 7. Kuba (Škorík), 15. Kříž – 6. Kundrátek (Sedlák), 30. Goiš (Sedlák), 62. Běhal (Šťastný)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Barus) – Kulyk, Skočovský, Směřička, Pokorný, Koukal, Miklík, Polesný – Špok, T. Smetana, Kříž, R. Smetana, Škorík, Peš, Kuba, Velechovský, Jurásek, Vrba, Charvát
    HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář) – Pala, Osina, Vlček, Běhal, Kudělka, Janota, Tomeček, Haloda, Goiš, Sedlák, Kovařík, Sakrajda, Brančík, Málek, Šťastný, Školoud, Blinka, Kolář, Ditrich, Kundrátek