Plzeň – Litvínov 4:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 3:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:4 (kon.)
Mountfield HK – Kladno 4:0 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 0:3 (kon.) | Sparta – K. Vary 5:0 (kon.)
Piráti Chomutov
3:4 (2:1, 0:0, 1:3)
HC Oceláři Třinec
Pátek 31.01.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga

56:07
    Po dlouhé poradě s oběma kapitány Marek Trončinský (TRI) vyloučen na pět minut plus do konce utkání za napadení.

51:52
    Angel Krstev (CHM) – 10 minut za nesportovní chování.

31:58
    v pěti na obou stranách se nehrálo dlouho. Dalším vyloučeným je Jakub Trefný (CHM) – dvě minuty za hákování.

29:45
    Vojtěch Polák (TRI) je podruhé vyloučen, tentokrát za sekání.

27:25
    David Hruška se z ledu sbíral pomalu, nakonec se nebude vylučovat.

23:04
    Jozef Balej (CHM) naprosto zbytečně srazil na led hostujícího útočníka a síly na ledě se srovnají. Dvě minuty za nedovolené bránění.

22:22
    Daniel Krejčí (TRI) si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

17:54
    Oceláři mají šanci na srovnání stavu. Karel Hromas (CHM) v mezikruží fauloval Martina Růžičku a odsedí si dvě minuty za sekání.

16:17
    Na trestné lavici sedí Angel Krstev (CHM) – dvě minuty za nedovolené bránění.

07:08
    Síly na ledě se srovnají. Lotyšský obránce Maris Jass (CHM) se uvedl sekáním a odsedí si dvouminutový trest.

05:37
    Další vyloučení z řad hostů. Bombersback si dobrým pohybem vynutil faul Jiřího Polanského (TRI), který si odsedí dvě minuty za hákování.

01:16
    Vojtěch Polák (TRI) – dvě minuty za držení protihráče.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 3. Šagát (Kubinčák, Kostúr), 5. Kubinčák (Straka), 46. Straka (Kubinčák, Šagát) – 17. Polák (Orsava, Bonk), 51. Květoň (Polák), 52. Nosek (Peterek), 56. Polanský (Adamský, Růžička)

Piráti Chomutov: Kostúr – Havel, Krstev, Lojek, Jass, Trefný, Stehlík, Tejnor, Šulák – Balej, Bartečko, Bombersback – Hruška, Sikora, Hřebejk – Šagát, Straka, Kubinčák – Kaše, Kämpf, Hromas
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík – Galvas, Roth, Linhart, Trončinský, Krejčí, Nosek, Zíb, Lukáš – Adamský, Polanský, Růžička – Polák, Bonk, Orsava – Rákos, Peterek, Květoň – Hrňa, Matuš

Rozhodčí: Fraňo, Souček – Jindra, Skopal