Třemošná – Božkov 1:8 (kon.) | SK Karviná – Kopřivnice 12:6 (kon.) | Č. Lípa – Lomnice n/P 3:12 (kon.)
HC Rokycany – Chotíkov 0:0 (odl.) | Žižkov Praha – Olympik 8:5 (kon.) | Lev Benešov – Černošice 6:2 (kon.)
Vlašim – Mělník 7:2 (kon.) | Uničov – Uh. Hradiště 8:2 (kon.) | Uh.Ostroh – Rosice 5:6 (0:1 po s.n.)
Brumov – Uh.Brod 4:3 (kon.) | Velká Bíteš – Warriors Brno 4:3 (kon.) | Krnov – HC Šumperk 3:0 (kon.)
Rožnov p. R. B – H. Benešov 5:2 (kon.) | Studénka – Bohumín 9:4 (kon.) | Nejdek – Klatovy 7:1 (kon.)
Králův Dvůr – Příbram 1:5 (kon.) | Vel. Meziříčí – Boskovice 6:3 (kon.) | V.Popovice – Mladá Boleslav B 2:6 (kon.)
David Servis – Strakonice 3:2 (kon.) | Trstěnice – Vřesová 13:0 (kon.) | Kaznějov – Pubec Plzeň 9:3 (kon.)
Letňany – Hvězda Praha 2:1 (kon.) | Bohemians – Louny 3:4 (kon.) | Kobra Praha B – Zbraslav 5:3 (kon.)
HC Slavoj Velké Popovice
2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
BK Mladá Boleslav B
Sobota 01.02.2014, 18:00Krajská liga: Středočeský kraj

Třetí třetinu začali hosté velmi zostra a hned po 20-ti vteřinách utekli domácím o 4 góly. Domácí během třetí třetiny skórovali jen jednou a to dokonce v oslabení po tom co Marek Peťovský vyhodil puk z obraného pásma, Jakub Chochola byl jako první u puku a dokázal prostřelit dobře chytajícího Plíška. Boleslavští vstřelili ještě jeden gól čtyři a půl minuty před koncem a definitivně tím zpečetili svou výhru.

60:00

46:00
    Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ ZÖRKLER. Asistence: Jan Protivný.

43:00
    Velké Popovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JAKUB CHOCHOLA. Asistence: Marek Peťovský.

41:00
    Autorem branky je JAKUB FROLÍK. Asistence: Milan Ficek st..

40:01

Ve druhé třetině se pokračovalo 5 na 3 a během zbývajících 38 vteřin nedokázali domácí borci vstřelit gól. Hosté se dokázali ubránit v oslabení a hned po necelých 30-ti vteřinách vstřelili gól na 1:2. Po zbytek třetiny i zápasu měli hosté navrch a čekali na chyby domácích hráčů. Ve 29. minutě jí využil Jan Vondrlík a vstřelil branku na 1:3.. brankou vstřelili 6 minut před druhou sirénou a rozhodli tak o zbytku utkání.

40:00

35:00
    Autorem branky je LADISLAV KOLNER. Asistence: Jan Vondrlík.

29:00
    Autorem branky je JAN VONDRLÍK. Bez asistence.

22:00
    Autorem branky je MILAN FICEK ml.. Asistence: Milan Ficek st. a Jiří Klikar.

20:01

První třetina byla velmi vyrovnaná a hrálo se nahoru a dolu. Domácí měli zlehka navrch. Po přesilovce 4 na 3 se ujali vedení 1:0 to však vydrželo pouze 35 vteřin, když hosté využili stejnou přesilovku. Domácí měli v závěru třetiny velkou šanci vstřelit gól při přesilovce 5 na 3, tu však nedokázali využít.

20:00

09:00
    Autorem branky je ALEŠ DINGA. Asistence: Jan Protivný a Libor Bartoš.

08:00
    Autorem branky je PETR CULKA. Asistence: Jakub Chochola.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Branky a nahrávky: 8. Culka (Chochola), 43. Chochola (Peťovský) – 9. Dinga (Protivný, Bartoš), 22. Ficek ml. (Ficek st., Klikar), 29. Vondrlík, 35. Kolner (Vondrlík), 41. Frolík (Ficek st.), 46. Zörkler (Protivný)