Vsetín – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Olomouc – Písek 5:6 (kon.) | Hr. Králové – HC Litvínov 2:1 (kon.)
Sparta – Jihlava 3:2 (po pr.) | Liberec – Vítkovice 2:0 (kon.) | Havířov – Letňany 3:4 (po pr.)
Poruba 2011 – K. Vary 1:4 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 7:3 (kon.)
Slavia – Třinec 6:1 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 7:2 (kon.)
HC Olomouc
5:6 (2:2, 1:2, 2:2)
IHC Králové Písek
Sobota 22.02.2014, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

58:59
    Písek půjde do čtyř, protože na dvě minuty za hákování je vyloučen hostující Šimon Červinský (PIS).

57:24
    Domácí budou navíc hrát oslabení, protože Tomáš Ministr (OLO) vyhodil puk ze své obranné třetiny do hlediště, a tak si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

50:47
    A právě Martin Kadlec (PIS) se následně provinil proti pravidlům, když fauloval loktem, a půjde si tak na dvě minuty posedět na trestnou lavici.

35:16
    Písek bude hrát další přesilovou hru, protože za faul loktem je na dvě minuty vyloučen domácí Jan Štefka (OLO).

31:22
    V tom samém čase je na dvě minuty za podražení vyloučen Jakub Heža (OLO).

27:08
    Písek bude hrát svou první přesilovou hru v utkání, když na dvě minuty za podražení je vyloučen Jindřich Kolovratník (OLO).

25:21
    Osobním trestem za nesportovní chování je potrestán na 10 minut domácí David Janás (OLO).

15:08
    Mora však bude hrát přesilovou hru, protože na dvě minuty za vražení na hrazení je vyloučen hostující Jan Pixa (PIS).

07:48
    Následně je na dvě minuty za hákování vyloučen Filip Hanus (PIS), a Olomouc tak bude hrát první přesilovou hru v utkání.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 9. Heža (Tomek, Kuba), 20. Janás (Štefka), 32. Ministr, 49. Horký (Hes, Beier), 60. Spurný (Ministr) – 3. Bárta (Bednařík), 15. Bednařík (Rod), 26. Radoš (Pokorný, Točík), 31. Točík (Marcilis), 50. Točík (Turek), 52. Točík (Marcilis)

HC Olomouc: Pospíšil (Schejbal) – Spurný, Hes (C), Beutl, Kolovratník, Tomek, Marek, Horák, Škoda, Zelený – Melichárek, Štefka, Heža, Beier, Janás, Horký, Dittrich, Hajšman, Ministr, Kuba.
    IHC Králové Písek: Fogl (Hauser) – Sentenský, Kadlec, Turek, Červinský, Šergl, Radoš, Hanus, Koutenský – Bárta, Pokorný, Skala, Rod, Bednařík, Duchoň, Šergl, Marcilis (C), Točík, Pixa.

Rozhodčí: Minář, Kika – Novotný, Šimčík.