Buffalo – San Jose 4:2 (kon.) | Colorado – Arizona 4:2 (kon.) | Vancouver – Minnesota 1:2 (0:1 po s.n.)
Anaheim – St. Louis 1:0 (kon.) | Boston – Washington 2:4 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 1:6 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 4:2 (kon.) | Columbus – Florida 6:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.)
Dallas – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Carolina 3:1 (kon.)
Colorado Avalanche
4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
Arizona Coyotes
Sobota 01.03.2014, 03:10 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:42:13)

Phoenix Coyotes: 19

Colorado se raduje z vítězství, hosté prchají do kabin, dnešní utkání Phoenix nezvládl. Rozhodla až poslední třetina, ve které se domácí dokázali dvakrát prosadit během šesti minut. Hosté ještě snížili v 54. minutě na 2:3, ale konečnou podobu skóre dal v 57. minutě kapitán týmu, Gabriel Landeskog, který byl, po zásluze, vyhlášen první hvězdou utkání. Phoenix dnes neodehrál špatné utkání, rozhodně se o body chtěl "porvat", ale domácí byli lepší v koncovce, což nakonec rozhodlo.

60:00

59:55
    Posledních pět vteřin před koncem ještě závar před Varlamovem, kde se do sebe hráči obou týmů "pustili".

59:38
    Jeden z posledních zoufalých pokusů hostů.

58:27
    Rozhodčí se nyní o něčem radí u boxu časoměřičů.

58:04
    Hosté to zkouší v šesti proti čtyřem, branka Phoenixu zůstává prázdná!

58:04
    Varlamov si nyní užívá ovace publika na svou osobu, několika fantastickými zákroky nyní znemožnil soupeři snížit na rozdíl jediného gólu!

57:24
    Střelu Ekmana-Larssona dokázal Varlamov "zpacifikovat", hra přerušena, vhazování ve třetině Avalanche.

57:00
    Hosté mají k dispozici přesilovou hru, MacKinnon je jediným vyloučeným.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 16. Parenteau (Duchene, O'Reilly), 41. Guenin (Landeskog, Stastny), 47. Stastny (Landeskog, MacKinnon), 57. Landeskog (MacKinnon, Barrie) – 13. Doan (Boedker, Ekman-Larsson), 54. Doan (Yandle, Ekman-Larsson)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Hejda, Holden, Benoit, Sarich, Barrie, Guenin – Landeskog, Stastny, MacKinnon – O'Reilly, Duchene, Parenteau – Talbot, Mitchell, McGinn – Mcleod, Cliche, Bordeleau
    Arizona Coyotes: Greiss (Smith) – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Morris, Schlemko, Stone – Korpikoski, Vermette, Boedker – McMillan, Ribeiro, Doan – Klinkhammer, Hanzal, Vrbata – Chipchura, Halpern, Moss

Rozhodčí: Kozari, Walsh – Mach, Racicot

Diváci: 17 649