Buffalo – San Jose 4:2 (kon.) | Colorado – Arizona 4:2 (kon.) | Vancouver – Minnesota 1:2 (0:1 po s.n.)
Anaheim – St. Louis 1:0 (kon.) | Boston – Washington 2:4 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 1:6 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 4:2 (kon.) | Columbus – Florida 6:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.)
Dallas – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Carolina 3:1 (kon.)
Anaheim Ducks
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
St. Louis Blues
Sobota 01.03.2014, 04:10 • Honda Center, Anaheim • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký sobotní den. (06:38:46)

Dnešní utkání sledovalo 17 369 diváků.

Dnešní utkání končí těsným vítězstvím Anaheimu, který poráží St. Louis 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve 4. minutě Cogliano, který bude hlavní hvězdou večera. Utkání bylo ovšem velmi zajímavé, když se hrál tvrdý a rychlý hokej. Hokejisté St. Louis měli možná trochu smůly, jelikož se jim podařilo párkrát nastřelit tyč či břevno. Zatímco se tedy Anaheim vrátil po olympijské přestávce do NHL vítězně, tak St. Louis si připisuje druhou porážku, když obě utkání prohrálo výsledkem 0:1.

Střely na branku: 19 – 18.

60:00

59:52
    Bluesmanům se nedaří dostat do útočného pásma. Kačeři to dnes už nejspíše ubrání.

59:42
    Až nyní se ke kotouči dostali hosté, Elliot opět míří na střídačku.

59:30
    Winnik dokázal vybojovat kotouč v útočném pásmu a drží ho u mantinelu.

59:10
    Elliot se vrací do branky.

59:10
    Hosté se dopustili při zakládání útoku postavení mimo hru.

58:52
    Elliot míří na střídačku! St. Louis to zkouší v šesti!

58:23
    Hosté se snaží usadit v útočném pásmu, ale zatím neúspěšně.

57:25
    Od modré čáry branku přestřelil Colaiacovo.

57:02
    Čas na vyrovnání se Bluesmanům velmi rychle krátí. Kačeři se už soustředí pouze na bránění svého těsného vedení.

56:23
    Tarasenko hraje dnes velmi dobré utkání. Tentokrát se dostal ke střele z levého kruhu, ale ta byla sražena do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

55:02
    Z pravého kruhu se pokoušel prosadit Winnik, ale jeho střela byla sražena do rohu kluziště.

54:46
    Anaheim velmi dobře brání, když už se někdo z hostujícího týmu dostane do šance, tak úspěšně zasáhne Hiller, který si nyní připsal další úspěšný zákrok.

53:52
    Hostům se zatím nedaří vytvořit silný tlak, který by vedl k vyrovnání. Ovšem jejich zvýšená útočná aktivita je citelná.