Buffalo – San Jose 4:2 (kon.) | Colorado – Arizona 4:2 (kon.) | Vancouver – Minnesota 1:2 (0:1 po s.n.)
Anaheim – St. Louis 1:0 (kon.) | Boston – Washington 2:4 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 1:6 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 4:2 (kon.) | Columbus – Florida 6:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.)
Dallas – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Carolina 3:1 (kon.)

59:30
    30 sekund do konce třetí třetiny a hosté se drží ve středním pásmu.

58:51
    Bishop si připisuje další zákrok a před jeho bránou se strhla menší potyčka.

58:37
    Hráči Tampy Bay se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

58:17
    Jamie Benn se zjevil sám před Bishopem, ale zblízka nedal.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a hosté mají stále náskok dvou gólů.

57:26
    Puk se dostal ke Gudasovi, který z první pálí a Lehtonen je nucen přerušit hru.

57:16
    St.Louis vyhazuje a šetří sekundy.

57:14

57:00
    Whitney nezpracoval přihrávku a ztratil tak útočné pásmo.

56:37
    Hosté se osvobozují.

56:00
    Dallas už se usadil v útočném pásmu a kombinuje.

55:31
    Bishop přerušuje hru.

55:14
    Hostující Hedman je vyloučen za nedovolené bránění. Přichází jedna z posledních šancí pro domácí Stars

54:20
    St.Louis nedokázal najít najíždějícího Johnsona, který by jel sám na Lehtonena.

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 36. Roussel (Connauton, Fiddler), 39. Fiddler (Roussel, Garbutt) – 2. St.Louis (Brewer, Palát), 13. Thompson (Hedman, Killorn), 35. St.Louis (Palát), 48. Salo (Hedman, Killorn)

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Daley, Goligoski, Dillon, Jordie Benn, Gončar, Rome – Ničuškin, Seguin, Jamie Benn – Peverly, Eakin, Cole – Garbutt, Fiddler, Roussel – Chiasson, Horcoff, Whitney.
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Gudlevskis) – Salo, Hedman, Gudas, Carle, Brewer, Barberio – St.Louis, Johnson, Palát – Purcell, Pyatt, Killorn – Kučerov, Namestnikov, Brown – Crombeen, Thompson, Malone.

Rozhodčí: L'Ecuyer, VanMassenhoven – McElman, Pancich

Diváci: 15 897