Buffalo – San Jose 4:2 (kon.) | Colorado – Arizona 4:2 (kon.) | Vancouver – Minnesota 1:2 (0:1 po s.n.)
Anaheim – St. Louis 1:0 (kon.) | Boston – Washington 2:4 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 1:6 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 4:2 (kon.) | Columbus – Florida 6:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.)
Dallas – Tampa 2:4 (kon.) | Los Angeles – Carolina 3:1 (kon.)
Nashville Predators
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Winnipeg Jets
Sobota 01.03.2014, 21:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám dobrou noc a někdy zase napočtenou u onlajnů z kvalitního hokeje! (23:46:00)

Československá stopa v utkání:
    Michael Frolík (WPG) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:16
    Ondřej Pavelec (WPG) 60 minut, 39 zákroků, 1 gól, 97,5%, vyhlášen první hvězdou utkání.

Dnešní utkání sledovalo ve vyprodané Bridgestone Areně 17113 diváků.

1. Ondřej Pavelec (WPG) 39 zák., 1 gól, 97,5%
    2. Andrew Ladd (WPG) 1+0
    3. Simon Moser (NSH) 1+0

Je dobojováno! Winnipeg si ve třetí třetině pohlídal dvoubrankový náskok, který si vybojoval v prostřední dvacetiminutovce. Nashville sice snížil na 1:2 díky Moserově teči, ale tři minuty před koncem dodal hostům klid na hole svou dorážkou Devin Setoguchi. Skvělý výkon dnes v brance Jets předvedl Ondřej Pavelec, jehož pravděpodobně nemine ocenění pro nejlepšího hráče zápasu. Na to si ještě ale musíme pár minut vyčkat.
    Střely ve třetí třetině: 11 – 4 Celkem: 40 – 20.

60:00

59:49
    Puk se dostal až do útočného pásma hostí, tohle už Jets zvládnou.

59:33
    Little vyhazuje do středního pásma.

59:22
    Té ale předchází oddechový čas hostující střídačky.

59:22
    Jacob Trouba (WPG) po závaru v brance zalehl kotouč, za což je vyloučen. Nashville bude mít k dispozici přesilovku 6 na 4.

58:59
    Wheeler nevyhodil, ale domácí mají už jen minutu...

Na střely na branku je to už 40 – 20 pro Nashville, frustrovaní domácí hráči a především trenér Barry Trotz si vybírají oddechový čas.

58:39
    Josi nepřesně nahrával svému krajanovi Moserovi, puku se ujal jeden z beků hostů a vyhodil ho až do obranného pásma domácích.

58:07
    Kane těsně přestřelil odkrytou klec!

57:19
    Predators hrají v šesti, Hutton je na střídačce!

57:19
    Akci domácích zastavuje ofsajd. Pokud chce ještě Nashville zvrátit nepříznivý stav, čeká ho ještě velmi strastiplná cesta.

56:08
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Nashville se nadechoval k vyrovnání, ale v obraně se domácím otevřelo okénko, do kterého doslova nasprintovat Blake Wheeler, natlačil se až před Huttona a vystřelil. Gólman domácích jeho střelu vyrazil jen před sebe, kde už číhal DEVIN SETOGUCHI a usměrnil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Blake Wheeler, Mark Stuart.

55:49
    Smithova střela z ostrého úhlu se o Pavelcovo rameno odrazila za branku.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 50. Moser (Zotto, Fisher) – 26. Jokinen (Kane, Trouba), 39. Ladd (Bogosian, Frolík), 57. Setoguchi (Wheeler, Stuart)

Nashville Predators: Hutton (Dubnyk) – Josi, Weber, Ekholm, Jones, Del Zotto, Ellis – Fisher, Cullen, Hornqvist – Bourque, Legwand, Smith – Stälberg, Wilson, Nyström – Clune, Gaustad, Moser. Trenér: Barry Trotz.
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Bogosian, Enström, Stuart. Trouba, Pardy, Ellerby – Ladd, Little, Frolík – Kane, Scheifele, Wheeler – Setoguchi, Jokinen, Byfuglien – Wright, Slater, Thorburn. Trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Hasenfratz, Sutherland – Driscoll, Heyer

Diváci: 17113