Vladivostok – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzněck 6:5 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.)
Magnitogorsk – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Ufa – Viťaz 3:2 (kon.) | Nižněkamsk – Dynamo Moskva 2:4 (kon.)
Jaroslavl – Barys 4:1 (kon.) | Čerepovec – Omsk 1:2 (kon.) | Atlant – Jekatěrinburg 2:3 (kon.)
Petrohrad – Chanty-Mansijsk 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Minsk 3:0 (kon.) | Riga – Doněck 0:1 (kon.)
HC Slovan – Záhřeb 2:3 (kon.) | Lev – Spartak Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Admiral Vladivostok
4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
Amur Chabarovsk
Úterý 04.03.2014, 10:05 • Fetisov hall • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (12:16:59)

Ve Fetisov Aréně všichni slaví, Admiral si dnešním vítězstvím vybojoval postup do play-off a tím se zkompletovala postupová šestnáctka KHL! Utkání bylo v úvodu hodně nervózní, na domácích bylo znát, že dnes jde opravdu o hodně, hosté naopak, ti hráli jen o čest a hodně často soupeře přehrávali. Až díky třígolové smršti ve druhé části se domácí uklidnili a dotáhli zápas do vítězného konce.

60:00

59:27
    Poslední vteřiny dnešního utkání, domácí již mohou slavit, tímto vítězstvím si zajistili postup do play-off!

59:00
    Poslední minuta dnešního utkání.

57:25
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, hosté to ještě zkusili při vhazování po levici Ivannikova bez gólmana, ovšem puk získali domácí a DMITRIJ VOROBJOV se trefuje do prázdné branky. Asistence: Felix Schutz.

57:22
    Posunuta branka za Muryginem, Pyettovi se tam něco nelíbí a diskutuje s rozhodčím.

56:54
    Jsme v samém závěru zápasu, již to vypadá, že domácí si připíší tři body.

56:03
    Oddechový čas pro hosty.

54:30
    Domácí nyní pouze vyhazují puk ze třetiny.

53:05
    Střela Seďunova z levé strany, od modré, zablokována.

52:43
    Z hlediště se ozývá pískot, domácí se pouze brání ve své třetině.

50:00
    Posledních deset minut třetí třetiny, stav zůstává nezměněn, domácí hájí dvoubrankový náskok.

49:22
    Tam utrpěl nějaké zranění v rohu třetiny hostů, po souboji s Iljou Krikunovem. A nyní odjíždí po jedné noze na střídačku, pravděpodobně zranění levé nohy.

49:22
    Ojedinělý útok domácích, po kterém zůstává na ledě ležet s bolestivou grimasou A. Loginov.

47:05
    Nezáživnán část dnešního zápasu, domácí se pouze brání, hosté se těžko dostávají do útoku, většina hry se odehrává ve střední třetině.

45:58
    Admiral vyčkává, co předvede soupeře, domácí stojí ve středním pásmu a zachytávají útočné akce soupeře.

44:55
    Gračjov se výtečně zbavil obránce za brankou Chabarovsku, ale to bylo všechno, hrají hosté.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 28. Hodgman (Zubov), 35. Naumenkov (Bocharov), 37. Bergfors (Vorobjov, Schutz), 58. Vorobjov (Schutz) – 40. Junkov

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach) – Naumenkov, Pyett, Osipov, Antropov, Commodore, Vorobjov, Zemčjonok, Těrnavskij – Nikitěnko, Ugarov, Gračjov – Bergfors, Gynge, Schultz – Hodgman, Zubov, Bortnikov – Bocharov, Drugov, Barbašov
    Amur Chabarovsk: Murygin (Jarvinen) – A. Loginov, Reese, V. Loginov, Seďunov, Ježov, Bilalov, Těrjajev, Těslenko – Korotkov, Lugin, Junkov – Tarasov, Šiškanov, Stěpanov – Klimčuk, Fisenkov, Krikunov – Kacuba, Litovčenko, Smurov

Rozhodčí: Bukin, Safjullov – Maťjuša, Petrov