Rusko – Arménie 2:0 (kon.) | Bulharsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Jihoafr. republika – Brazílie 0:5 (kon.)
Alžírsko – Slovinsko 2:0 (kon.) | Řecko – Jižní Korea 0:2 (kon.) | Maďarsko – Finsko 1:2 (kon.)
Černá Hora – Ghana 1:0 (kon.) | Česko – Norsko 2:2 (kon.) | Izrael – Slovensko 1:3 (kon.)
Bosna – Egypt 0:2 (kon.) | Kolumbie – Tunisko 1:1 (kon.) | Kypr – Sev. Irsko 0:0 (kon.)
Turecko – Švédsko 2:1 (kon.) | Rumunsko – Argentina 0:0 (kon.) | Ukrajina – USA 2:0 (kon.)
Rakousko – Uruguay 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Chorvatsko 2:2 (kon.) | Německo – Chile 1:0 (kon.)
Irsko – Srbsko 1:2 (kon.) | Belgie – Pobř. slonoviny 2:2 (kon.) | Polsko – Skotsko 0:1 (kon.)
Wales – Island 3:1 (kon.) | Francie – Nizozemsko 2:0 (kon.) | Anglie – Dánsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Kamerun 5:1 (kon.) | Španělsko – Itálie 1:0 (kon.)
Turecko
2:1 (1:0)
Švédsko
Středa 05.03.2014, 19:30 • Ankara 19 Mayis • Reprezentační zápasy

Přeji vám hezký zbytek večera. (21:26:30)

Turci přátelské utkání hrané v Ankaře po zásluze vyhráli. Švédové sice v 55. minutě vyrovnali, remízový stav ale trval pouhé 3 minuty. V 58. minutě si Turci vzali své vítězství zpátky, a ačkoliv Švédové obdobně jako v prvním poločase soupeře tlačili a aktivně napadali, vyrovnání už se nedočkali. Turci si závěr zápasu pohlídali, sami naopak měli možnost skrz otevřenou obranu Švédů vítězství pojistit.

90+3

90+3
    V nastavení se toho příliš neodehrálo, Turci hru chytře rozkouskovali střídáními. Rozhodčí co nevidět utkání ukončí.

90+2
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Sahin, přichází Camdal.

90+1
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Arda Turan, přichází Demirok.

90
    Rozhodčí Mazić se rozhodl nastavit 3 minuty nad rámec druhého poločasu.

90
    Turci budou kopat roh. Jedna z posledních šancí v zápase.

89
    Ve snaze o vyrovnání se jim vzadu pochopitelně otevírají okna v obraně, čehož Turci využívají už několikátým brejkem a přečíslením. Zatím ale bez gólové pojistky.

88
    Švédové se nadechují k poslednímu náporu. Do konce utkání zbývá jen několik desítek vteřin.

85
    I po vystřídání zůstávají Turci v ráži. Teď postupovali dva na jednoho, avšak Olcan Adin se rozhodl vrazit do soupeře, upadnout k zemi a doufat v odpískání penalty, čehož se pochopitelně nedočkal.

85
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Wernbloom, přichází Hiljemark.

84
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Erding, přichází Bulut.

84
    Fotbalisté v modrém se stále nemohou dostat k míči a jsou uzamčeni ve vlastní šestnáctce.

82
    Do konce zápasu zbývá 8 minut plus případné nastavení a Turci jsou plně odhodláni vedení udržet až do závěrečného hvizdu. Momentálně se řídí taktikou "nejlepší obranou je útok" a Švédy nepouštějí k míči.