Rusko – Arménie 2:0 (kon.) | Bulharsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Jihoafr. republika – Brazílie 0:5 (kon.)
Alžírsko – Slovinsko 2:0 (kon.) | Řecko – Jižní Korea 0:2 (kon.) | Maďarsko – Finsko 1:2 (kon.)
Černá Hora – Ghana 1:0 (kon.) | Česko – Norsko 2:2 (kon.) | Izrael – Slovensko 1:3 (kon.)
Bosna – Egypt 0:2 (kon.) | Kolumbie – Tunisko 1:1 (kon.) | Kypr – Sev. Irsko 0:0 (kon.)
Turecko – Švédsko 2:1 (kon.) | Rumunsko – Argentina 0:0 (kon.) | Ukrajina – USA 2:0 (kon.)
Rakousko – Uruguay 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Chorvatsko 2:2 (kon.) | Německo – Chile 1:0 (kon.)
Irsko – Srbsko 1:2 (kon.) | Belgie – Pobř. slonoviny 2:2 (kon.) | Polsko – Skotsko 0:1 (kon.)
Wales – Island 3:1 (kon.) | Francie – Nizozemsko 2:0 (kon.) | Anglie – Dánsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Kamerun 5:1 (kon.) | Španělsko – Itálie 1:0 (kon.)
Rakousko
1:1 (1:0)
Uruguay
Středa 05.03.2014, 20:30 • Wörthersee Stadion, Klagenfurt (kapacita 30000 míst) • Reprezentační zápasy

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večer a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (22:31:55)

Dnešní přátelský zápas mezi Rakouskem a Uruguayí se nesl v duchu dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jasně dominovali domácí, kteří ve 14. minutě po pohledné akci otevřeli skóre utkání zásluhou Marca Janka.

David Alaba pak nastřelil z přímého volného kopu břevno, stejně tak si vedl na druhé straně Luis Suárez. Do druhé půle jakoby na straně hostů nastoupilo úplně jiné mužstvo.

Uruguayci byli po většinu druhého poločasu jasně aktivnějším týmem, což se jim také vyplatilo. V 66. minutě po rohovém kopu vznikl závar, ve kterém se nejlépe zorientoval Christian Stuani, který tak stanovil konečnou podobu skóre dnešního zápasu na 1:1!

90+2
    Přeci jen se ještě do pokutového území prohnal Suárez, jeho centr ale nikoho v modrém nenašel.

90+2
    Oběma týmům se už moct nechce hrát, s největší pravděpodobností skončí dnešní přátelský zápas remízou.

90+1
    Hlavní rozhodčí v dnešním zápase nastaví 2 minuty!

90
    Alabův hrůzostrašný trestný kop hosté rychle odvrátili, Lodeiro s Garganem pak vybojovali míč, ale špatně si přihráli.

89
    Walter Gargano vypálil z hranice šestnáctky, branku ale přestřelil.

87
    Další žluté napomínání za další tvrdý zákrok inkasuje Lukas Hinterseer. Na to, že jde o přípravné utkání, dnes vidíme hodně tvrdý fotbal, rozhodčí, ač tomu není tak moc zvykem, musel rozdat několik žlutých karet.

86
    Po dlouhé době v útoku také Uruguay, která bude mít možnost rozehrávky rohového kopu.

85
    Další žlutou kartu dostává Marcus Suttner.

84
    Uruguayci v závěru zápasu přenechávají iniciativu spíše Rakušanům, Alabův přímý kop nebyl dobře zahraný, domácí ale zůstanou u míče.

82
    Po úžasné akci Rakušanů se míč dostal k Ivanschitzovi, který ale trochu zazmatkoval a jen lehce poslal míč na Musleru, který se zákrokem neměl žádný problém.

81
    Střídání na obou stranách, u domácích dohrál Arnautović, kterého nahradil Sabitzer. Na straně Uruguaye už hraje Gonzalez místo Arevala.

80
    Hinterseer si nevybral ideální cestu do pokutového území, Álvaro Pereira jej obral o míč.

79
    Rakušané přeci jen v posledních minutách trochu vyrovnali hru.

77
    Arnautović se pokusil přelobovat vyběhnutého Musleru, uruguayský brankář se ale stihl do své svatyně vrátit a míč zachytit.

75
    Suarez tentokrát z přímého volného kopu nemířil tak přesně jako v prvním poločase, kdy trefil břevno, nyní netrefil branku vůbec.