Rusko – Arménie 2:0 (kon.) | Bulharsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Jihoafr. republika – Brazílie 0:5 (kon.)
Alžírsko – Slovinsko 2:0 (kon.) | Řecko – Jižní Korea 0:2 (kon.) | Maďarsko – Finsko 1:2 (kon.)
Černá Hora – Ghana 1:0 (kon.) | Česko – Norsko 2:2 (kon.) | Izrael – Slovensko 1:3 (kon.)
Bosna – Egypt 0:2 (kon.) | Kolumbie – Tunisko 1:1 (kon.) | Kypr – Sev. Irsko 0:0 (kon.)
Turecko – Švédsko 2:1 (kon.) | Rumunsko – Argentina 0:0 (kon.) | Ukrajina – USA 2:0 (kon.)
Rakousko – Uruguay 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Chorvatsko 2:2 (kon.) | Německo – Chile 1:0 (kon.)
Irsko – Srbsko 1:2 (kon.) | Belgie – Pobř. slonoviny 2:2 (kon.) | Polsko – Skotsko 0:1 (kon.)
Wales – Island 3:1 (kon.) | Francie – Nizozemsko 2:0 (kon.) | Anglie – Dánsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Kamerun 5:1 (kon.) | Španělsko – Itálie 1:0 (kon.)
Alžírsko
2:0 (1:0)
Slovinsko
Středa 05.03.2014, 18:00 • Stade Mustapha Tchaker • Reprezentační zápasy

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:43:40)

Utkání je za námi. Domácí Alžírsko zaslouženě vítězí 2:0. Alžířané svého soupeře předčili naprosto ve všech herních směrech, Slovinsko se v podstatě téměř k ničemu nedostalo. V nastaveném čase prvního poločasu vstřelil první branku Soudani. Druhý gól přidal v 56. minutě Taïder, který tak jen zvýšil a pojistil výhru Alžírska.

90+5
    Nejspíše poslední útok domácích končí v zámezí. Rozehrávat bude Handanovič.

90+4
    Střelu ale zastavuje dobře postavená zeď hráčů Alžírska!

90+3
    Jedna z posledních možností Slovinců na vstřelení branky, budou rozehrávat přímý kop.

90+2
    Čestnou branku mohl vstřelit Pečnik, který se z ničeho nic ocitl před domácím brankářem. Ten však rázně odmítl to, že by dnes neudržel čisté konto!

90+1
    Budou to ještě 4 minuty, které hlavní rozhodčí přidává nad rámec druhého poločasu.

90
    Za chvíli vyprší druhá pětačtyřicetiminutovka, uvidíme, zda rozhodčí ještě něco přidá.

89
    Nepřesnou rozehrávku hostů teď musel hasit Handanovič odkopem do bezpečí.

88
    Utkání už se opravdu už spíše jen dohrává z povinnosti.

87
    Útočným faulem si pomohl Bentaleb, to neuniklo čárovému sudímu, který následně informoval hlavního.

86
    A další hodně nepřesný pokus, tentokráte na druhé straně z kopačky Pečnika.

85
    Z dlouhé vzdálenosti to zkoušel Kadir, který je na hřišti teprve chvíli. Střela však byla hodně nepřesná.

83
    Závěr zápasu se blíží a oba celky už zápas spíše dohrávají.

82
    Alžírsko jej rozehrálo na krátko, následný centr však neměl potřebné parametry.

81
    Sedmý rohový kop pro domácí celek, jak s nim naloží?

80
    Momentálně se hraje převážně ve středu hřiště, zdá se, že o vítězi je už rozhodnuto.