Rusko – Arménie 2:0 (kon.) | Bulharsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Jihoafr. republika – Brazílie 0:5 (kon.)
Alžírsko – Slovinsko 2:0 (kon.) | Řecko – Jižní Korea 0:2 (kon.) | Maďarsko – Finsko 1:2 (kon.)
Černá Hora – Ghana 1:0 (kon.) | Česko – Norsko 2:2 (kon.) | Izrael – Slovensko 1:3 (kon.)
Bosna – Egypt 0:2 (kon.) | Kolumbie – Tunisko 1:1 (kon.) | Kypr – Sev. Irsko 0:0 (kon.)
Turecko – Švédsko 2:1 (kon.) | Rumunsko – Argentina 0:0 (kon.) | Ukrajina – USA 2:0 (kon.)
Rakousko – Uruguay 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Chorvatsko 2:2 (kon.) | Německo – Chile 1:0 (kon.)
Irsko – Srbsko 1:2 (kon.) | Belgie – Pobř. slonoviny 2:2 (kon.) | Polsko – Skotsko 0:1 (kon.)
Wales – Island 3:1 (kon.) | Francie – Nizozemsko 2:0 (kon.) | Anglie – Dánsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Kamerun 5:1 (kon.) | Španělsko – Itálie 1:0 (kon.)
Irsko
1:2 (1:0)
Srbsko
Středa 05.03.2014, 20:45 • Aviva Stadium, Dublin • Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:41:36)

Je dobojováno. Irsko sice utkání dobře začalo, díky brance Longa v úvodu zápasu drželi domácí reprezentanti vedení až do druhého poločasu, v němž se ale hned v jeho úvodu prosadil Đorđević, který nakonec i svým druhým gólem v 60. minutě rozhodl o vítězi tohoto zápasu. Srbové si tak na své konto připisují velmi cenné vítězství!

90+3
    Ljajić neprošel po pravé straně do vápna a domácí získávají míč.

90+3
    Kteří nakonec po střele Kolarova budou mít k dispozici ještě rohový kop z pravé strany.

90+2
    Jenže místo toho, aby útočili Irové, kombinují nyní před brankou soupeře Srbové.

90+1
    Ještě tři minuty mají domácí na vyrovnání.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, již to vypadá, že Srbové v dnešním přátelském zápase zvítězí.

89
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Antonio Rukavina, přichází Nemanja Gudelj.

89
    Lavička Srbska připravila další změnu v sestavě.

88
    Další nákop domácích, tentokrát to zkouší Quinn, ale ani jeho nákop není přesný, míč má Stojković, který rozehraje.

88
    Kolarov ztrácí míč na půlící čáře, domácí okamžitě nakopávají k pokutovému území soupeře.

87
    Srbové rozehráli rohový kop z pravé strany, ale obrana Irska odvrací.

87
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Filip Đorđević, přichází Štefan Šćepović.

86
    Žlutou kartu dostává Nemjana Matić (Srbsko).

85
    Đorđević faulován ve středu hřiště, Srbové nespěchají s rozehrávku volného kopu.

84
    Hosté již znovu v klidu kombinují ve středu hřiště.

83
    McClean rozehrává z pravé strany, míč letí do vápna Srbska, kde vyboxovává gólman Srbska.