Olomouc – Pardubice 7:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 1:2 (0:2 po s.n.)
Chomutov – Vítkovice 1:3 (kon.) | Sparta – Slavia 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 3:2 (kon.)
Havířov – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Vsetín – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 6:2 (kon.)
Kladno – Třinec 0:10 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 2:7 (kon.) | Písek – K. Vary 1:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HC Kometa Brno
Sobota 08.03.2014, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu

Z dnešního textového onlajnu je to ode mne vše. Nadstavbová skupina je tedy odehrána, od středy začnou boje v play-off, na které Vás samozřejmě zve a znovu napočtenou se těší Tomáš Lysý. (14:12:49)

Starší dorost Dukly Jihlava stejně jako včera nedal ani gól a podlehl tak Kometě Brno poměrem 0:2.

60:00

58:27

56:27
    Šance pro Duklu na snížení zápasu. David Sedláček (KOM) dostává dvě minuty za hrubost. Na vyloučení: 4-6.

51:34
    Dukla Jihlava v plném počtu.

49:34
    Přesilovka pro Kometu Brno. Ladislav Pospíchal (JIH) dostává dvě minuty za hákování. Na vyloučení: 4-5.

48:15
    Kometa právě vstřelila branku!
    Po čtyřiačtyřiceti minutách padá další gól zápasu, který střílí LUKÁŠ DENK (4+3) a posílá Kometu do dvougólového vedení. Asistence: Robert Havlát (3+2), Antonio Marcello (1+1).

42:56
    Kometa Brno v plném počtu.

40:56
    Daniel Hroudný (KOM) dostává dvě minuty za sekání. Na vyloučení: 3-5.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 13:35.

Ve druhé třetině jsme branku neviděli, což znamená, že Kometa Brno stále vede v Jihlavě nejtěsnějším výsledkem 0:1. Dukla se trápí v koncovce, již přes 124 minut se jí nepodařilo vstřelit gól.

40:00

33:52
    Dukla v plném počtu.

31:53
    Kometa Brno v plném počtu, její přesilovka může začít.

31:52
    Vteřinu před koncem přesilové hry Dukly je vyloučen Richard Peschout (JIH) – vražení na hrazení. Na vyloučení: 3-4.

29:53
    Znovu se bude Kometa bránit. Jeden z jejich hráčů opět dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění. Na vyloučení: 2-4.