Freiburg – Dortmund 0:1 (kon.) | Mohuč – Hertha 1:1 (kon.)
1:1 (0:0)
Hertha BSC
Neděle 09.03.2014, 17:30 • Coface Arena, Mainz • Německá Bundesliga

Pro tuto chvíli se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek neděle. (19:23:22)

Je za námi toto velice zajímavé utkání, které nabídlo několik velkých šancí na obou stranách a také po jednom gólu. Skóre otevřel šest minut po přestávce Ramos, domácí vyrovnali v 65. minutě z penalty Choupo-Motingem. Remíza je spravedlivá, oba celky ukázaly svou sílu, měly zhruba stejný počet tutovek, nikdo si tak nemůže nic vyčítat. Tak tedy Mohuč – Berlín 1:1.

90+2
    Ještě jeden dlouhý nákop před bránu předvedl Moritz, ale už se nic nestane. Je tu konec.

90+2
    Žlutou kartu dostává Sandro Wagner (Hertha BSC).

90+1
    Ronnyho pokus končí u Kariuse a konkrétně jeho rukavic.

90
    Nastavují se dvě minuty nad rámec zápasu. Hosté kopat standardku.

90
    Žlutou kartu dostává Christoph Moritz (1. FSV Mainz 05).

90
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Maxim Choupo-Moting, přichází Yunus Malli.

89
    Už běží poslední minuta základní části, Mohuč je u míče, ale marně hledá cestu, kudy by se dostala ke Kraftovi.

87
    Karius rozehrál od své brány po nepřesném centru Ronnyho. I jemu patří velké uznání za výkon ve druhém poločase.

86
    Mohuč se ještě snaží něco vymyslet, ale hosté brání v deseti výsledek. Nikam se zbytečně neženou.

85
    Samozřejmě teď bude rozhodovat každičká chyba. Máme pět minut do konce a v úvahu případá dělba bodů. Záleží na tom, komu bude víc vyhovovat.

84
    Hra se často kouskuje fauly, tempo hry poněkud opadlo.

83
    A právě střídající Wagner nebezpečně centroval z levé strany a Karius si musel míč pohlídat.

82
    Nizozemský trenér má už kompletně vyměněno a ještě chce vidět své mužstvo před Kariusovou bránou. Cítí šanci.

81
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Sami Allagui, přichází Sandro Wagner.

80
    Geisův centr prošel až na Okazakiho, ale od jeho hlavy šel balon dost mimo.

79
    Choupo-Moting poslal na Krafta takový padající list, který plachtil do sítě. Gólman BSC musel vytáhnout míč na rohový kop.