Marítimo – Arouca 1:0 (kon.) | Gil Vicente – Belenenses 0:1 (kon.) | Setúbal – Nacional 3:0 (kon.)
Porto – Coimbra 3:1 (kon.)
Vitória FC Setúbal
3:0 (2:0)
CD Nacional
Neděle 06.04.2014, 18:00 • Estádio do Bonfim (Setúbal) • Portugalská Primeira Liga

68
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Famózní výkon domácích pokračuje! Třiadvacet minut před koncem utkání posílá míč do sítě RICARDO HORTA, který si skvěle doběhl k levé tyči a odtud z téměř nulové vzdálenosti od kovového sloupu přesně doráží míč pod horní síť!

37
    Podruhé v utkání se prosazuje domácí RAFAEL MARTINS! Tentokrát to již nebylo z penaltového kopu. Autor branky si v klidu zpracoval míč několik metrů před vápnem, trochu se rozběhl a poté nekompromisně vypálil do pravého horního rohu, kam neměl šanci dosáhnout hostující gólman!

2
    Rychlý vstup do utkání využívají domácí fotbalisté! Hned ve druhé minutě byla nařízena penalta pro domácí Setúbal a RAFAEL MARTINS zamířil přesně na druhou stranu brány, než očekával Gottardi!