Sporting – Estoril 0:1 (kon.) | Gil Vicente – Nacional 1:0 (kon.) | Marítimo – Rio Ave 1:0 (kon.)
CS Marítimo
1:0 (0:0)
Rio Ave FC
Neděle 11.05.2014, 17:00 • Estádio dos Barreiros • Portugalská Primeira Liga

Marítimo nakonec poráží Rio Ave 1:0 a loučí se tak na svém stadionu vítězně s touto sezonou. Domácí byli zejména v první půli mnohem lepší a vítězství se dá označit za zasloužené. To je ode mě z tohoto zápasu vše a zase u nějakého dalšího online přenosu na shledanou. (18:56:41)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Marakis (CS Marítimo).

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Santos (Rio Ave FC).

88
    Domácí Briguel teď vykopl míč z brankové čáry po střele Joeana! Výborný obranný zákrok střídající obránce teď zachránil vedení Marítima.

87
    Brankář Salin musel zasahovat a po jeho zákroku budou hosté zahrávat roh.

86
    Zajímavá standardka pro Rio Ave.

83
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Domácí mohou slavit! Marítimo se konečně dočkalo vedoucí branky, když sedm minut před koncem vypálil z hranice šestnáctky DERLEY a jeho razantní pokus brankář Kritciuk jen tečoval na cestě do brány.

79
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Diego Lopes, přichází Rúben Ribeiro.

78
    Braga přihrál Edimarovi, který se dostal ke střele a Salin musel zasahovat.

76
    Za následné protesty vidí žlutou kartu Diego Lopes.

75
    Útok hostujícího Rio Ave zastavuje odmávaný ofsajd.

72
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Lima, přichází Braga.

68
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Danilo Pereira, přichází Marakis.

66
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Velikonja, přichází Joeano.

65
    Velká šance Velikonji! Utočník Rio Ave dostal přihrávku do vápna a jen těsně přestřelil Salinovu bránu.

62
    V těsném sledu se domácí dostali ke dvěma rohům, ale ani jednou se jim nepodařilo ohrozit hostující bránu a obrana Rio Ave nakonec odkopává míč do bezpečí.

60
    Domácí budou zahrávat rohový kop. Marítimo je stále aktivnějším týmem, ale gólu jsme se zatím nedočkali.