Zwolle – Arnhem 2:1 (kon.) | Feyenoord – Utrecht 1:2 (kon.) | Breda – Twente 1:1 (kon.)
Den Haag – Groningen 3:0 (kon.) | Ajax – Eindhoven 1:3 (kon.)
NAC Breda
1:1 (0:1)
FC Twente
Neděle 24.08.2014, 14:30 • Rat Verlegh Stadion, Breda • Nizozemská Eredivisie

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního odpoledne! (16:30:38)
    Konec.

Je dobojováno! Utkání končí remízou 1:1. V první půli bylo lepším mužstvem Twente a v 17. minutě se také ujalo vedení gólem Castaignose. V 55. minutě byl však po druhé žluté kartě vyloučen hostující kapitán Bjelland a Breda si v přesilovce vytvořila drtivý tlak. Vyrovnání se ale domácí dočkali až v nastaveném čase. Breukers ve vápně fauloval Tighadouiniho a nařízenou penaltu proměnil sám postižený. I čtvrtý zápas Twente v této sezóně tak končí remízou, to Breda si do tabulky Eredivisie připisuje teprve druhý bod.

90+4

90+3
    Domácí se ještě snaží strhnout vítězství na svou stranu, ale už nemají moc času.

90+2
    Rozhodčí nastaví celkem čtyři minuty. Zbývají tedy dvě.
    Adnane TIGHADOUINI - 1:1

90+2
    Breda právě vstřelila branku!
    Míč si na značku pokutového kopu postavil ADNANE TIGHADOUINI a střelou do horního rohu vyrovnává! Marsman skočil na správnou stranu, ale neměl šanci zasáhnout – 1:1.
    Penaltový zákrok

90+1
    Žlutou kartu dostává Breukers (FC Twente).

90+1
    Tighadouini vnikl do pokutového území a byl podražen Breukersem. Penalta!

90+1
    Penalta pro domácí!

90
    Hostující gólman Marsman vidí žlutou kartu za zdržování.

90
    Centrovaný míč propadl až na zadní tyč, kde byl Hooi. Ten se svou možností naložil mizerně a hostujícího gólmana vůbec neohrozil.

89
    Bredě se již nepříjemně krátí čas, Twente se naopak blíží ke svému prvnímu vítězství v novém ročníku.

88
    Hostující dvojice Mochtar – Koppers teď šetřila cenný čas na útočné polovině. Vybojovala dokonce vhazování, ale nyní už mají míč opět domácí.

87
    Od lajny si až do střelecké pozice s míčem seběhl Matič. Marsman jeho přízemní pokus kryje.