Hull City – Stoke 1:1 (kon.) | Tottenham – Queens Park 4:0 (kon.) | Sunderland – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
Hull City AFC
1:1 (1:0)
Stoke City
Neděle 24.08.2014, 14:30 • Kingston Communications Stadium, Hull • Anglická Premier League

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:29:54)

Hlavní rozhodčí Moss dnes naposledy foukl do píšťalky a ukončil utkání, ve kterém se vítěz nenašel. Od úvodních minut byli aktivnější hosté, kteří byli často u balonu a na soupeře vyvíjeli tlak, avšak domácí tým se pozorně bránil a hosty do šancí příliš nepouštěl. Ve 14. minutě dostal Chester červenou kartu a oslabil svůj tým, který musel dohrávat v deseti hráčích. Nicméně Hull City to zvládl a z dnešního zápasu bere jednobodový zisk. Nikdo by asi nečekal, že oslabený tým půjde ve 42. minutě do vedení, ale stalo se, když se mezi střelce zapsal Jelavić a dlouho to vypadalo, že Hull City tento výsledek ubrání. Nicméně to se nestalo a hosté zaznamenali v 83. minutě gól na 1:1, o který se zasloužil Shawcross.

90+4

90+4
    Elmohamady vzal vše na sebe, udělal si prostor, navedl si míč na pravačku a poté vystřelil, avšak mířil nepřesně.

90+4
    Přihrávku obdržel Huddlestone, jenž si zpracoval míč a poté vystřelil asi z 18 metrů, ale Bardsley mu jeho pokus úspěšně zablokoval.

90+2
    Domácí fotbalisté mohli jít do zajímavé akce, ale Elmohamady obdržel přihrávku pouze na paty.

90+1
    Útočná akce hostů skončila, protože Diouf se zapomněl v ofsajdu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    Hráčem utkání byl vyhlášen Nikica Jelavić.

90
    Hull rozehrál nakrátko a poté o balon přišel.

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby a u míče jsou domácí hráči, kteří mají k dispozici rohový kop.

85
    Hosté si gól na 1:1 určitě zasloužili, protože jsou od úvodních minut aktivnější a branku dobývali opravdu dlouho. Šancí si sice moc nevytvořili, ale aktivní byli.
    Ryan SHAWCROSS - 1:1

83
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    Adam ze své kopačky vyslal skákavou střelu, která byla pro McGregora velmi nepříjemná, ale gólem neskončila, protože orazítkovala pouze brankovou konstrukci. Nicméně k dorážce se dostal RYAN SHAWCROSS a z bezprostřední blízkosti dopravil míč do branky.

82
    Crouch se snažil o vyrovnávací branku, ale jeho střela byla nepřesná a branku o velký kus minula.

81
    Hrací plochu opouští autor dnešní jediné branky Jelavić a místo něj se na hřiště na posledních pár minutek podívá Boyd.

78
    Na hranici velkého vápna se uvolnil Diouf, jenž obdržel přihrávku a poté se prezentoval technickou střelou, ale té scházela přesnost a o kousíček branku minula.

77
    Bojan si udělal prostor, navedl si míč na pravačku a před branku poslal střílený centr. K dorážce se snažil dostat Crouch, ale brankář McGregor mu nedal prostor.