Belenenses – Nacional 3:1 (kon.) | Estoril – Rio Ave 1:5 (kon.) | Setúbal – Gil Vicente 2:0 (kon.)
Boavista – Benfica 0:1 (kon.)
Boavista FC
0:1 (0:1)
Benfica Lisabon
Neděle 24.08.2014, 20:30 • Estádio do Bessa, Porto • Portugalská Primeira Liga

Utkání končí nejtěsnějším vítězstvím Benfiky 0:1. Jediný gól zápasu vstřelil v závěru prvního poločasu Eliseu. Boavista dnes bojovala, ve druhé půli začala hrát více dobředu, ale výsledkem toho byly pouze dva neuznané góly, které domácí zaznamenali z ofsajdových pozic. V 86. minutě se navíc po druhé žluté kartě nechal vyloučit útočník portského mužstva, Bobô. Benfica tak po dvou kolech ještě neztratila ani bod, naopak nováček soutěže na první body čeká. (22:30:20)

90+4

90+4
    Lucas poslal do šestnáctky dobrý balón. Pouga ovšem hlavičkoval nepřesně a navíc byl v ofsajdu.

90+4
    Hostům odmáván ofsajd. Domácí mají možná poslední šanci zaútočit...

90+3
    Tengarrinha zastavil kontr soupeře taktickým faulem a vidí žlutou kartu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Luisão (Benfica Lisabon).

90+1
    Druhý poločas bude prodloužen o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Gaitán, přichází Derley.
    Pouga vstřelil gól, ale nacházel se v ofsajdové pozici a gól neplatí

89
    Domácí dnes podruhé poslali míč za záda Artura a opět to bylo z ofsajdové pozice! Tentokrát zakončoval Pouga.

89
    Přenesení hry na Olu Johna bylo moc dlouhé a míč skončil v autu.

88
    Z hranice pokutového území napřáhl Lima. Střela se mu nepovedla a míč skončil hodně mimo.
    Bobô úmyslně zasáhl míč rukou a po druhé žluté kartě je vyloučen

86
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Bobô (Boavista FC)! Domácí útočník se dopustil obrovské klukoviny, když po vzoru Diega Maradony zasáhl letící balón rukou. Rozhodčí Ferreira neměl na výběr a musel Bobôa po druhé žluté kartě vyloučit.

85
    Brito je přínosem pro ofenzivu Boavisty. Teď ho zastavil faulem Eliseu.
    Gól Brita po odmávaném a odpískaném ofsajdu

83
    Brito se sice blýskl krásnou střelou z hranice šestnáctky, která zapadla přesně ke vzdálenější tyči. Ale již krátce předtím byl máván i pískán ofsajd jednoho z jeho spoluhráčů.