Paderborn – Mohuč 2:2 (kon.) | Mönchengladbach – Stuttgart 1:1 (kon.)
2:2 (1:1)
1. FSV Mohuč 05
Neděle 24.08.2014, 15:30 • Benteler Arena, Paderborn • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:30:27)

Neuvěřitelně smolný závěr pro domácí Paderborn! Domácí v 87. minutě slavili vedoucí gól, ovšem ve třetí minutě odpískal sudí proti nim pokutový kop, který pak Ku proměnil a rozhodl tak o dělbě bodů! Remíza je však, nutno přiznat, spravedlivá, s ohledem na vývoj a průběh zápasu.

90+5
    Ja-Čeol KU (p) - 2 : 2

90+4
    Mainz právě vstřelil branku!
    JA-ČEOL KU se postavil k pokutovému kopu, který následně nekompromisní střelou k tyči proměňuje.

90+4
    Šokující okamžik pro Paderborn, Okazaki faulován v pokutovém území, hosté mohou vyrovnat!
    Penaltový zákrok

90+3
    Byla nařízena penalta ve prospěch Mainzu!

90+3
    Poslední minuta nastaveného času, Karius s míčem blízko středového kruhu.

90+2
    Ale místo toho, aby útočili hosté, útočí domácí, nakonec však Mainz získává míč a hosté mohou zaútočit.

90+1
    Ještě tři minuty mohou hosté živit naději alespoň na vyrovnání, byť se nyní musí bránit autovému vhazování soupeře.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Kruse vyráží hlavičku Okazakiho.

89
    To je pro Mainz hodně tvrdý úder, dostat v samém závěru druhý gól, navíc ze situace, která rozhodně nebyla nijak vážná...
    Uwe HÜNEMEIER - 2 : 1

87
    Paderborn právě vstřelil branku!
    Fantastický centr Bakalorze, z pravé strany, dopadl přesně na hlavu UWE HÜNEMEIERA, kterého neuhlídal bránící Jara a kapitán Paderbornu dává historicky druhý gól tohoto týmu v Bundeslize, domácí vedou 2:1.

85
    Oba týmy se ve finální fázi nemohou prosadit, i vypracovat si nějakou šanci je v této fázi hry nad možnosti obou jedenáctek.

83
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Filip Đuričić, přichází Yunus Malli.

81
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Stefan Kutschke, přichází Lukas Rupp.

81
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Süleyman Koç, přichází Marc Vucinovic.

Martin Dvořák

Branky: 37. Kachunga, 87. Hünemeier (Bakalorz) – 34. Okazaki (Geis), 90+4. Ku (pen.)

Karty:   44. Brückner (PDN), 62. Vrančić (PDN) – 67. Park (MAI)

SC Paderborn 07: Kruse – Wemmer, Hünemeier (C), Ziegler, Brückner – Koç (81. Vucinovic), Vrančić, Bakalorz, Stoppelkamp – Kachunga (76. Ducksch), Kutschke (81. Rupp).
    Náhradníci: Lueck – Strohdiek, Heinloth, Rupp, Vucinovic, Ducksch.

1. FSV Mohuč 05: Karius – Bell, Bungert, Noveski (C) (52. Jara), Park – Geis, Brosinski (62. Moritz), Baumgartlinger, Ku – Đuričić (83. Malli) – Okazaki.
    Náhradníci: Kapino – Jara, Díaz, Zimling, Moritz, Malli, Parker.

Rozhodčí: Sippel – Leicher, Schüller