Buffalo – Columbus 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Anaheim 6:4 (kon.) | Washington – Montreal 1:2 (2:3 po s.n.)
Philadelphia – New Jersey 4:6 (kon.) | Detroit – Boston 2:1 (kon.) | Tampa – Florida 3:2 (po pr.)
Nashville – Ottawa 3:2 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 2:3 (kon.) | Dallas – Chicago 2:3 (0:1 po s.n.)
Minnesota – Colorado 5:0 (kon.) | Edmonton – Calgary 2:5 (kon.) | Arizona – Winnipeg 2:6 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (0:0, 0:1, 3:1)
Ottawa Senators
Pátek 10.10.2014, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Ode mě to bude pro dnešek vše. Přeji vám příjemně strávený páteční den a někdy u dalších onlajnů na počtenou!
    Děkuji za pozornost. (04:46:50)

Československá stopa v utkání:
    Milan Michálek (OTT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:04

1. Shea Weber (NSH) 1+0
    2. Filip Forsberg (NSH) 0+2
    3. Paul Gaustad (NSH) 0+2

Střely na branku: 37:20 (13:9, 10:5, 14:6)

Nashville vítězí 3:2!
    Ačkoliv v utkání byl jasně lepším týmem, lehké vítězství to rozhodně nebylo. Nejdříve šli do vedení hosté, ve 22. minutě se trefil Turris. Na další góly se čekalo až do poslední třetiny. Ve 42. minutě srovnal Craig Smith, o sedm minut později se prosadil domácí obránce Weber. Chvíli na něj navázal Eric Nystrom a Predátoři vedli již o dvě branky. V 54. minutě utkání po střele Ceciho zdramatizoval Chiasson. Hosté měli v závěru ještě přesilovou hru a hráli dokonce v šesti proti čtyřem, ale prosadit už se nedokázali a Nashville tak zvítězil 3:2.

60:00

59:53
    Gaustad vyhrál vhazování a drží puk za brankou Andersona.

59:50
    Je zřejmě rozhodnuto. Útočného faulu se totiž dopustil David Legwand (OTT) – dvě minuty za držení hole Paula Gaustada.

59:31
    Josi vyhazuje přes celou šířku kluziště.

59:29
    Oddechový čas pro hosty.

Dnešní utkání sleduje 17113 diváků.

59:29
    Dělovku Kylea Turrise chytá Pekka Rinne! A jelikož Chris Neil dorážl puk, který už měl domácí gólman v moci, následuje strkanice.

59:14
    A v šesti!

59:09
    Ottawa opět v útoku.

58:55
    Jokinen se obtočil okolo branky a Anderson musel zasahovat!

58:42
    Weber dovezl puk až za branku Andersona.

58:13
    Velmi dobrá šance pro Ottawu vyrovnat! Na dvě minuty je totiž za hákování vyloučen Craig Smith (NSH).

57:47
    Do šance se ale hosté dokázali dostat! Odražený puk napálil Cody Ceci vedle brány Rinneho.

57:20
    Puk mají nyní na holích hráči Nashvillu. To jim naprosto vyhovuje.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 42. Smith (Forsberg, Roy), 49. Weber (Ellis, Gaustad), 51. Nystrom (Gaustad, Forsberg) – 22. Turris (MacArthur, Borowiecki), 54. Chiasson (Ceci, Phillips)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Ekholm, Jones, Volčenkov, Ellis – Bourque, Ribeiro, Neal – Forsberg, Roy, Smith – Wilson, Järnkrok, Jokinen – Clune, Gaustad, Nystrom
    Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Cowen, Karlsson, Phillips, Ceci, Borowiecki, Gryba – MacArthur, Turris, Ryan – Michálek, Zibanejad, Chiasson – Smith, Legwand, Stone – Hoffman, Lazar, Neil

Rozhodčí: Sutherland, Lewis – Arnell, Gibbs

Diváci: 17113