Vsetín – Havířov 0:4 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:3 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 2:7 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 4:5 (0:1 po s.n.)
Liberec – Sparta 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 4:3 (1:0 po s.n.) | Třinec – Kometa Brno 5:3 (kon.)
K. Vary – Kladno 3:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Rytíři Kladno
Pátek 10.10.2014, 18:00Extraliga staršího dorostu

Je tady konec dnešního utkání, ze kterého nakonec odcházejí šťastnější domácí hokejisté, kteří ve třetí třetine přidali dvě branky a rozhodli tak o tom, že si z nešního klání odnesou všechny tři body. Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (20:02:59)

60:00

59:20
    Oddechový čas pro domácí.

59:20
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Jenže Kladnu risk nevyšel a definitivně rozhoduje MICHAEL ČEJKA, který trefuje prázdnou bránu! Bez asistence.

58:54
    Jiroušek spěchá na střídačku a hosté to zkoušejí v šesti proti čtyřem!

58:25
    Oddechový čas pro hosty!

58:25
    Další možnost pro Kladno! Za napadení si jde na trestnou lavici posedět Ondřej Pajk (KVA), který se bude modlit, aby již dnes do hry nezasáhl.

58:04
    Kladnu zbývají poslední dvě minuty, jestli chtějí se stavem zápasu ještě něco udělat.

57:21
    Horký je na ledě a domácí toto oslabení dokázali v klidu ustát.

57:04
    Nyní dokonce nepřesnost v rozehrávce a hra se stěhuje před Jirouška.

56:36
    Ani kladenská přesilovka není nijak zázračná. Hosté mají taky veliké problémy s přechodem modré čáry.

56:04
    Domácí úspěšně vyhazují a celá formace odchází střídat.

55:20
    Kladno dostává možnost na srovnání. Za hákování si posedí dvě minuty na trestné lavici Michal Horký (KVA).

54:50
    Patyk je na ledě a Kladno hraje v plném počtu.

54:15
    Kalaj vyhazuje kotouč přes všechny čáry a kladenští borci odcházejí střídat.

53:24
    Vypadá to, že ani tato přesilová hra se nezařadí mezi ty úspěšné. Domácí se opravdu trápí.

52:47
    Přesilová hra pro energetiky. Za vražení na hrazení si odsedí dvě minuty na trestné lavici Petr Patyk (KLA).

52:22
    Pastyřík dostal dobrou přihrávku před bránu, ale jeho pokus končí vysoko nad Jirouškovo bránou.

51:59
    Energetici drží kotouč v útočném pásmu a šetří každou vteřinku.

David Košinár

Branky a nahrávky: 11. Horký (Davídek, Svoboda), 45. Pastyřík (Hauzr, Beer), 60. Čejka – 29. Okegawa (Kalaj)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Vodička, Bernáth, Weinhold, Pajk, Beer, Vápeník, Prachař – Čejka (C), Janata, Trapl, Svoboda, Davídek, Horký, Kurfürst, Pastyřík, Hauzr, Nídl
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Stahl) – Havelka, Chládek (C), Malý, Smrž, Kiml, Veber, Šíma – Borkovec, Okegawa, Kalaj, Hrabík, Kubík, Bláha, Čečetka, Patyk, Keszi, Řepka, Sagan, Janeček