Vsetín – Havířov 0:4 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:3 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 2:7 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vítkovice 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 4:5 (0:1 po s.n.)
Liberec – Sparta 6:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 4:3 (1:0 po s.n.) | Třinec – Kometa Brno 5:3 (kon.)
K. Vary – Kladno 3:1 (kon.)
IHC Králové Písek
2:7 (2:2, 0:2, 0:3)
HC Motor České Budějovice
Pátek 10.10.2014, 15:50Extraliga staršího dorostu

Je konec. Více než polovinu utkání jsme sledovali vyrovnanou podívanou. Vše se zmenilo až dvěma slepenými góly Motoru, po kterých hosté z Českých Budějovic zcela přebrali kontrolu nad utkáním. Konečný poměr je pro domácí možná až trochu přísný, na vlastním ledě totiž prohrávají jednoznačně 2:7. Z Písku je to ode mě pro tuto chvíli vše. S přáním příjemně prožitého víkendu se loučí Petr Košatka. Na shledanou. (17:55:10)

60:00

59:54
    Už ale nic nestihne ani jeden z týmů, kotouč ve středním pásmu.

59:22
    Domácí se na poslední minutu nastěhovali do pásma před budějovickým brankářem.

59:00
    Hraje se poslední minuta dnešního utkání.

57:01
    Především v závěru Šerglova trestu si hosté vyprodukovali tlak před brankou Písku, celé snažení v útočné třetině ale postrádalo důraznější zakončení. Zaítm poslední dvouminutové vyloučení tak Písečtí přečkali bez újmy na průběžném výsledku.

55:01
    Přesilová hra pro Motor. Dvě minuty za pád pod nohy vyfasoval Jan Šergl.

54:25
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté zavřeli na pár vteřin Písecké do třetiny a nakonec se také dočkali sedmé branky. Ránu od modré Toman vyrazil před sebe, kde čekal nehlídaný MARTIN MAŠEK a příklepem uklidil puk k pravé tyči. Asistence: Ondřej Kachyňa.

51:40
    Do další útočné akce se hnal domácí Klas, hostující Svoboda mu ale stihl včas vypíchnout kotouč.

50:08
    Po delší chvíli si jeden z brankařů sáhnul na puk. Po ráně od modré si nechal puk pro see hostující Kváča.

47:32
    Vypadá to, že o osudu je již definitvně rozhodnuto. Písečtí už se nikam příliš neženou, naopak hráči Motoru si občasně s chutí zaútočí.

43:42
    Budějovičtí také v této třetině střílí dva po sobě rychle jdoucí góly. Po pěkně sehrané akci se prosazuje DANIEL KLINECKÝ. Asistence: Jan Bárta.

43:23
    Po rychlé samostatné akci jde Motor do tříbrankového trháku. Autorem gólu označen OLIVER PÁNEK . Bez asistence.

43:07
    Po bouřlivějším začátku třetiny se tempo trochu uklidnilo.

41:02
    Strnad mohl hned v úvodu třetiny zdramatizovat, když se ocitl na pravém kruhu zcela sám s kotoučem, branku Motoru ale minul.

40:01

Čtyřicet minut je minulostí. Českobudějoviční v prostřední části navrátili dvoubrankové vedení na svou stranu a mají nakročeno ke třem bodům. Pokračovat budeme přibližně v 17:23.

40:00

39:40
    Druhá část utkání se dohrává v rohu za píseckou bránou.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 10. Tejko (Strnad, Polanský), 15. Strnad (Tejko, Polanský) – 1. Bahula (Vráblík), 4. Bahula (Jiřinec, Vráblík), 33. Schmidmayer (F. Bárta), 34. J. Bárta (Doktor), 44. Pánek, 44. Klinecký (J. Bárta), 55. Mašek (Kachyňa)

IHC Králové Písek: Kříž (44. Toman) – Stodolský, Klochko, Turek, Rákosník, Novotný, Kozák, Radoš, Brabec – Marek, Javůrek, Pokorný, Vostarek, Tejko, Hadrava, Šergl, Polanský, Klas, Strnad, Bednařík.
    HC Motor České Budějovice: Kváča – Kadlec, Kuchyňa, Farka, Kubeš, Klinecký, Benda, Švagr, Svoboda – Bláha, Pánek, Schmidmayer, Vráblík, F. Bárta, Jiřinec, Šulek, Bahula, Doktor, J. Bárta, Pospíšil, Mašek.

Rozhodčí: Talpa – Flegl, Polonyi