Zlín – K. Vary 5:1 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 1:2 (kon.)
Pardubice – Sparta 0:3 (kon.) | Slavia – Mountfield HK 1:5 (kon.)
HC Olomouc
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 10.10.2014, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga

Z dnešního utkání je to tedy vše. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemný víkend a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou. (20:22:08)

Mladá Boleslav nakonec zcela zaslouženě vítězí na ledě Olomouce 4:1, a připisuje si tak do extraligové tabulky velice důležité tři body.

60:00

59:45
    Z levé strany vystřelil Laš, ale tento pokus nemohl Ritticha nijak ohrozit.

59:25
    Bruslařům se podařilo dostat puk za Vošvrdovu bránu.

58:30
    Rys zavezl puk do útočného pásma, ale zde se za ním hosté nijak extrémně už neženou.

57:57
    Mora nahodila puk na Ritticha, který jej raději ukryl ve své výstroji.

57:45
    K rázné střele od modré se nyní dostal Jarůšek, ale Vošvrda proti jeho pokusu vytáhl svůj beton.

57:18
    Rys byl v útočné třetině dříve než puk, a tak je hostům odpískáno postavení mimo hru.

56:54
    Mladá Boleslav drží kotouč ve svém obranném pásmu.

56:10
    Další vyhození Olomouce a Majeský se už může chystat pomalu na led.

55:45
    Mora vyhodila puk přes celé kluziště a do hry se musel zapojit i Rittich.

55:33
    Střela Broše z pravé strany byla zblokována do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat před Vošvrdou.

55:12
    Kohouti dostali puk alespoň do středního pásma, a tak mohou domácí odejít střídat.

54:38
    Domácím se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

54:12
    Navíc bude hrát Mora oslabení, protože dvě minuty za hákování si odsedí Ivan Majeský (OLO).

53:58
    Kohouti dnes opravdu nejsou ve své kůži, protože domácím nevychází absolutně nic.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 25. Hrňa (Laš) – 11. Výborný (Trška), 22. Výborný, 30. Pabiška, 54. Musil

HC Olomouc: Vošvrda (Trvaj) – Houdek, Skrbek, Vyrůbalík, Ondrušek, Majeský, Rašner, Škůrek – Diviš, Patera (C), Dlouhý – Rác, Marosz, Cibák – Hrňa, Matai, Laš – Jergl, Zuzin, Buc.
    BK Mladá Boleslav: Rittich (Valent) – Vidmar, Stříteský, Kučný, Hruška, Robar, Trška, Čermák – Klimenta, Broš, Mikulík – Pabiška, Výborný (C), Jarůšek – Rys, Vrbata, Pacovský – Lenc, Musil, Látal.

Rozhodčí: Fraňo, Horák – Hlavatý, Tošenovjan