Buffalo – Columbus 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Anaheim 6:4 (kon.) | Washington – Montreal 1:2 (2:3 po s.n.)
Philadelphia – New Jersey 4:6 (kon.) | Detroit – Boston 2:1 (kon.) | Tampa – Florida 3:2 (po pr.)
Nashville – Ottawa 3:2 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 2:3 (kon.) | Dallas – Chicago 2:3 (0:1 po s.n.)
Minnesota – Colorado 5:0 (kon.) | Edmonton – Calgary 2:5 (kon.) | Arizona – Winnipeg 2:6 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Florida Panthers
Pátek 10.10.2014, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám krásný páteční den. (05:00:47)

Dnešnímu střetnutí přihlíželo celkem 19 204 diváků.

3. Jonathan Huberdeau (FLA) 1+0
    Victor Hedman s Benem Bishopem po utkání.

Statistiky dnešního utkání:
    Počet střel – 32 : 21
    Přesilovky – 3/7 : 0/2
    Trestné minuty – 10 : 20
    Vyhraná vhazování – 36 : 31
    Zblokované střely – 13 : 10

Přestože Tampa nepředvedla ve třetí dvacetiminutovce zrovna oslnivý výkon, dva body si z dnešního utkání odnáší zcela zaslouženě. O osudu utkání rozhodl hned na začátku prodloužení švédský bek Victor Hedman.

Panteři můžou být i přes porážku poměrně spokojení, bod totiž od nich nikdo po katastrofální přípravě a navíc proti jednomu z nejsilnějších týmů Východní konference nečekal. Svěřenci trenéra Gerarda Gallanta se můžou odrazit především od výborné práce v obrané třetině, v útoku však musí ještě spoustu věcí vylepšit a doladit.

Čeští a slovenští hráči z dnešního utkání vyšli bohužel bodově naprázdno. Nejvíce z nich však byl vidět Ondřej Palát, který strávil na ledě necelých dvacet minut a třikrát prověřil gólmana Panterů Roberta Luonga.

Victor HEDMAN - 3:2

61:11
    Tampa právě vstřelila branku!
    O vítězi dnešního utkání je rozhodnuto a velký podíl na tom nese domácí gólman Ben Bishop, který nečekaně přihrál čekajícímu VICTORU HEDMANOVI na modrou čáru. Ten si poté v situaci jeden na jednoho vychutnal Roberta Luonga krásnou střelou z levého mezikruží do horní poloviny branky.

60:41
    Po přihrávce Stamkose pálil Callahan. Jeho střelu však Luongo vyráží.

60:19
    Tampě se nedaří usídlit v útočné třetině.

60:01

Ani třetí třetina nepřinesla rozuzlení a tak se o vítězi dnešního utkání rozhodne až v prodloužení nebo po samostatných nájezdech. Obrovskou šanci získat bod navíc mají hráči Tampy, jelikož začnou prodloužení přesilovou hrou.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

60:00
    Prodloužení začnou hokejsté Floridy v oslabení. Dvě minuty dostává Scotie Upshall.

59:57
    Bishop musel ještě zasahovat proti bekhendové střele Brada Boyese.

59:36
    V postavení mimo hru se ocitl Jussi Jokinen. Vhazování ve středním pásmu.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 28. Johnson (Filppula, Stralman), 48. Callahan (Filppula, Hedman), 62. Hedman (Bishop) – 26. Gudbranson (Olsen, MacKenzie), 50. Huberdeau (Campbell, Ekblad)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Hedman, Stralman, Carle, Sustr, Garrison, Gudas, Brewer, Barberio – Palat, Stamkos, Johnson – Killorn, Fippula, Callahan – Morrow, Boyle, Brown – Kucherov, Namestnikov, Connolly
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Mitchell, Kulikov, Ekblad, Campbell, Olsen, Gudbranson, Robak – Huberdeau, Barkov, Jussi Jokinen – Upshall, Bjugstad, Boyes – Bergenheim, Bolland, Fleischmann – Kopecký, MacKenzie, Thornton – Pirri, Hayes

Rozhodčí: Brian Pochmara, Kevin Pollock, Tim Nowak, Tony Sericolo

Diváci: 19 204