Omsk – Novokuzněck 0:2 (kon.) | Barys – Novosibirsk 6:3 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 7:2 (kon.)
Petrohrad – Jokerit 4:1 (kon.) | Minsk – HC Slovan 4:1 (kon.) | Riga – Záhřeb 4:3 (kon.)
HC Dinamo Minsk
4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
HC Slovan Bratislava
Pátek 10.10.2014, 18:00 • Minsk Ice Palace • KHL

Ode mě to bude pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a někdy příště u onlajnu na počtenou! (20:23:01)

Střely na branku: 24:30

Máme tu konec, běloruský celek Dinamo Minsk vítězí nad Slovanem Bratislava 4:1!
    Nutno dodat, že zaslouženě. Zlomová byla druhá třetina, kdy díky brankám Goroška, Lingleta a Kaljužného šli domácí do vedení 3:0. O snížení se ve 45. minutě po krásné akci postaral Sersen, jenže půl minuty po něm skóroval Vesce a bylo rozhodnuto. Minsk si své vedení 4:1 již pohlídal.

60:00

59:30
    Ellisonův pokus šel nad bránu.

59:05
    Velká šance hostů alespoň na kosmetické upravení stavu! Netík jel sám na Haugena, svým zakončením ale branku minul.

59:01

58:25
    Menší roztržku mezi Cheechooem a Štajnochem ukončil rozhodčí.

58:01
    Až teď se Bratislavští dokázali osvobodit.

57:55
    Domácí se drží v útoku.

57:01
    Faulem si totiž vypomohl Ivan Baranka (SBA), který tak dostává dvě minuty.

57:01
    Kulakov si sjel do velké šance za obránce, Backlunda ale ani z následné dorážky nepřekonal!

56:13
    Pokus Nagyho mířil mimo.

55:48
    Po přihrávce rukou se bude vhazovat po Haugenově pravici.

55:20
    Dinamo zodpovědně brání a nepouští už Slovan do žádných větších šancí.

54:06
    Útočnou akci Slovanu zastavil ofsajd.

Halou zatím probíhá mexická vlna, domácí fanoušci již pomalu začínají slavit zisk tří bodů.

53:49
    Nyní se domácí brankář vytasil se skvělým zákrokem proti pokusu Bližňáka z první!

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 24. Goroško (Krajíček), 28. Linglet (Vesce), 36. Kaljužnyj (Szczechura, Cheechoo), 45. Vesce (Linglet, Ellison) – 45. Sersen (Bartovič)

HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Krajíček, Goroško, Nogačjov, Bailen, Šinkevič, Lisovec – Kaljužnyj, Cheechoo, Szczechura, Linglet, Ellison, Vesce, Kulakov, Meleško, Kitarov, Drozd, Zacharov, Razvadovskij, Gavrus
    HC Slovan Bratislava: Backlund (Janus) – Sigalet, Sersen, Štajnoch, Baranka, Foster, Starosta, Brejčák – Murley, Nagy, Vondrka, Surový, Bartovič, Netík, Jeglič, Tičar, White, Lunter, Bližňák, Šťastný

Rozhodčí: Kadyrov, Kulakov – Gorděnko, Tomilov

Diváci: 14755