Zlín – Kladno 4:3 (kon.) | Sparta – Vítkovice 1:3 (kon.) | Jihlava – Chomutov 0:1 (kon.)
Slavia – Třinec 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Piráti Chomutov
Pátek 17.10.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

Ode mě je to pro dnešek vše. Z Horáckého zimního stadionu se loučí a hezký večer před nadcházejícím víkendem přeje Tomáš Lysý. (20:04:18)

Kdo nedá během šedesáti minut góla, a to ani v 93 vteřin dlouhé přesilovce pět na tři, ten zákonitě nemůže vyhrát. Chomutov si tak odváží z Horáckého zimního stadionu tři body díky proměněné přesilovce Patrika Huňadyho z dvanácté minuty.

60:00

59:56
    Chomutov se osbovozuje a je rozhodnuto.

59:29
    Před opuštěnou levou tyčí minul skákavý puk Aleš Dufek.

59:15
    Svoboda je na střídačce, Dukla to zkusí v šesti.

59:13
    Tvrdá rána Vladimíra Porta zasáhla jen bránícího Radka Havla. Chomutov se osvobozuje na icing.

59:01
    Chomutovu zbývá k udržení tří bodů necelá minuta.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:54
    Chrpovi utekl na modré puk a do rychlostního souboje se pustil Filip Nováček. Hostující útočník, hrající i za prvoligovou Kadaň, byl u puku dříve.

57:15
    Domácím hokejistům je pískán úmyslný ofsajd.

56:27
    Tomáš Střecha se mezi kruhy hezky uvolnil, jenže jako už dnes poněkolikáté mířil z výborné pozice nad branku.

55:45
    Radek Veselý ve stoprocentní příležitosti zamířil zblízka vedle pravé tyčky branky Svobody.

55:02
    Zakázané uvolnění Chomutova.

54:42
    Bojovnost a snaha se domácím ve třetí třetině nedá upřít, jenže leckdy je přechod červenožlutých do útoku až příliš křečovitý.

54:15
    Situaci tři na dva domácí nevyřešili dobře, Dufkovo střílené nahození si nenašlo cestu před Tadeáše Dvořáka napoprvé ani poté, když se znovu Dufek ujal puku.

53:04
    Toto by mohlo hosty mrzet. Aleš Macháček se objevil u pravého betonu Svobody zcela volný. Udělal domácímu gólmanovi kličku a pokusil se dostat kotouč u tyče za brankovou čáru, ale Svoboda se roztáhl jak široký tak dlouhý a kotouč vleže zpacifikoval.

52:33
    Pokus Jakuba Meliška od modré vyráží Svoboda.

52:03
    Napadající Střecha a Dufek sice přimáčkli hráče hostů na mantinel, ale až po odehrání puku, takže hosté jej mají na hokejkách.