Lipt. Mikuláš – Michalovce 6:2 (kon.) | Topoľčany – Trnava 3:4 (kon.) | Prešov – SR 18 5:2 (kon.)
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 2:5 (kon.) | Senica – Prievidza 6:2 (kon.) | Detva – Bardejov 1:4 (kon.)
HC Dukla Senica
6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
MšHK Prievidza
sk Pátek 17.10.2014, 18:001. liga (SR)

Po tretinách 1:1, 3:0 a 2:1 Senica vyhráva 6:2. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a želám pekný zvyšok dňa. (20:13:00)

57:42
    Loydlova delovka od modrej vyprášila lapačku Volentiera.

56:13
    Foltín dostáva menší trest za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou. Sily sa vyrovnajú: 4 na 4.

55:05
    Hrá sa v pomere 5 na 4.

55:04
    Janík puk netrafil do brány cez celé ihrisko.

54:18
    Hostia hrajú bez brankára v pomere 5 na 3.

53:31
    Tvrdý zákrok na Kentoša predviedol Gula a dostal 5 minút + trest do konca zápasu (napadnutie hlavy a krku). Glemba si odsedí za neho 5 minútový trest.

53:06
    Lantoš (SE) a Volentier (PD) dostali 2 minúty za hrubosť. Za brankára si trest odsedí Kovalík.

53:06
    Menšia šarvátka pred bránou hostí. Po streleckom pokuse puk brankár zachytil, no napokon mu prepadol do siete,ale ešte predtým sa ozval hvizd rozhodcu, keďže na ľade ostal ležať jeden z hráčov hostí po tom, čo sa zrazil s hráčom domácich.

51:36
    Kentoš sa sám rútil na bránu, ale jeho delovku Ďuriš zlikvidoval vynikajúcim zákrokom.

51:16
    Aj po presilovej hre sa hostia dostali do zakončenia. Pozornosť domáceho gólmana preveril Môcik.

50:34
    Aj počas oslabenia sa Surovka predral do útočného pásma a napriek dvom brániacim hráčom vystrelil. Brankár však jeho pokus zlikvidoval.

49:31
    Kentošov strelecký pokus bol zblokovaný a následne sa Seničania oslobodzujú.

49:05
    Za seknutie dostáva menší trest Fian. (SE)

47:36
    Senica dala gól!
    Domáci odpovedali takmer okamžite. Za bránu si nakorčuľoval Jurák, chvíľu rozmýšľal, čo s pukom, napokon nahral VLADIMÍROVI LANTOŠOVI a ten pridal šiesty gól domáceho tímu.
    Asistencie: Jurák, Reissmuller

46:10
    Prievidza dala gól! Do útočného pásma sa dostali Čičala s Kentošom . Čičala už mieril s pukom do rohu, prihral JOZEFOVI KENTOŠOVI a ten prepálil Ďuriša.
    Asistencie: Čičala, Kovalík

Petra Beblavá

Branky a nahrávky: 12. Videlka (Vereš, Šúrek), 25. Kalináč (Lantoš, Jurák), 32. Videlka (Loydl, Šúrek), 37. Jurák (Kalináč, Lantoš), 44. Gula (Loydl, Kalináč), 48. Lantoš (Jurák, Reissmuller) – 4. Slota (Čičala, Uharček), 47. Kentoš (Čičala, Kovalík)

HC Dukla Senica: Ďuriš – Fian, Gula, Janík, Klíma, Loydl, Neumann, Perniš, Reissmüller (C ) – Šúrek, Blaško, Daniel, Glemba, Jurák, Kalináč, Lantoš, Mikoláček, Penák, Surovka, Vereš, Videlka.
    MšHK Prievidza: Volentier – Beňadik, Hús, Slota, Škrak – Čičala, Kentoš, Kováč, Kovalík, Mendel, Môcik, Uharček, Viedenský (C ), Foltín.

Rozhodčí: Goga – Brath, Valo