HC Plzeň – Kladno 5:3 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 1:2 (2:3 po s.n.) | Písek – Sparta 1:6 (kon.)
Hr. Králové – Jihlava 3:4 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 1:6 (kon.) | Poruba 2011 – Zlín 1:6 (kon.)
Letňany – PZ Kladno 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 5:0 (kon.) | Chomutov – Slavia 5:2 (kon.)
Třinec – Olomouc 3:5 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:6 (1:1, 0:3, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 17.10.2014, 16:30 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

Je dobojováno, Vítkovice zcela po zásluze odvážejí z Lapače všechny body. O svém vítězství rozhodli Ostravané v prostředním dějství, když v rozmezí dvou minut vstřelili Vsetínu tři branky. Mizérie Vsetína tak pokračuje i nadále. Zítra můžete na portálu onlajny.cz sledovat utkání druholigového Vsetína proti přerovským Zubrům, bude se jednat o utkání o první místo. Ode mne je to pro dnešek vše, ze Vsetína přeji příjemný páteční večer. (18:34:24)

60:00

58:43
    Hosté si ještě zahrají v početní výhodě, Jiří Weintritt potrestán dvěma minutami za držení protihráče.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:31
    Vítkovice se stále drží v útočném pásmu.

56:28
    Utkání už se pouze dohrává, Vsetín už je nejspíš smířen s další vysokou porážkou.

55:05
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté dokazují svou herní převahu. Obrana domácího týmu byla znovu značně rozhozena a toho využil Hartmann, když si všiml nepokrytého DOMINIKA RAŠKY, jenž zamířil přesně pod břevno. Asistence: Ondřej Hartmann.

54:42
    Po levém křídle se nyní řítil Lainka, ale ani rána vsetínského kapitána za Daňu nepropadla.

54:28
    Myšlenky vsetínských hráčů nejsou špatné, ale k jejich realizaci chybí rychlejší pohyb, ten Vítkovice mají a i proto jsou o čtyři branky ve vedení.

53:52
    Zakázané uvolnění Vsetína.

53:21
    Hosté už se do útoku neženou tak dravě, jako tomu bylo ve druhé třetině, není se také čemu divit, náskok Vítkovic je dostatečný a vsetínské komplikace v souhře neustávají.

52:56
    Ani rána Jochymka Daňovi nenadělala příliš velké problémy.

52:20
    Slíž nahazoval kotouč na branku, kde byl prostor pořádně zahuštěn, Barvík se však skrz skrumáž zorientoval a vyráží kotouč do rohu.

52:14
    Vítkovice jsou už kompletní.

51:20
    Vsetínským se nedá upřít snaha, stále bojují a blízko ke korigující brance byl nyní Gharibyar, vsetínskému útočníkovi však chybělo v zakončení i potřebné štěstí.

50:51
    Tydlačka se tentokrát prezentoval ranou od mantinelu, pro Daňu to však není žádný problém.

50:36
    Vítkovice útočí i v oslabení.

50:23
    Vsetín v úmyslném postavení mimo hru.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 15. Janošek (Tydlačka) – 10. Gřesík, 34. Slánský (Malina, Danielčák), 36. Krčmář (Slánský), 36. Gřesík (Malina), 46. Gřesík (Malina, Danielčák), 56. Raška (Hartmann)

VHK ROBE Vsetín: Bechný (Barvík 46.) – Bártek, Richter, Wintritt Jiří, Augustin, Vítek, Ševčík, Vodák – Abazaj, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Kostka, Jochymek, Janošek, Koňařík.
    HC Vítkovice Ridera: Daňa (Juránek) – Gabrhelík, Veřmiřovský, Štěpánek, Bijota, Halška, Ďurčák, Krčmář, Slíž – Franz, Raška, Malina, Maxner, Toman, Vondál, Gřesík, Slánský, Stupka, Danielčák, Hartmann, Šala.

Rozhodčí: Škach (Zlín) – Valentík (Kroměříž), Karpíšek (Uherské Hradiště)