Podbrezová – Trenčín 2:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Košice 3:0 (kon.) | Žilina – Senica 1:1 (kon.)
Myjava – B. Bystrica 2:1 (kon.) | Dunajská Streda – Ružomberok 1:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
1:1 (0:0)
MFK Ružomberok
sk Sobota 18.10.2014, 19:00 • Štadión DAC Dunajská Streda • Niké liga

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších prenosoch zo športových podujatí. (20:57:05)

V druhom polčase sme už videli aj góly. V 73. minúte ťažil Ákos Szarka z chyby hosťujúcej obrany a poslal Dunajskú Stredu do vedenia. O päť minút neskôr sa dopustili chyby aj domáci obrancovia, keď nahrali na Adama Zreľáka a ten vyrovnal na konečných 1:1.

90+3

90+3
    Hosťujúci Mário Almaský opúšťa ihrisko podľa hlavného rozhodcu veľmi pomaly a vidí žltú kartu.

90+2
    Ružomberok strieda: Odchádza Mário Almaský, prichádza Tomáš Gerát.

90+2
    Dunajská Streda to stále skúša smerom dopredu. Na dlhý center zo stredu ihriska dosiahol Szarka, ale hlavou míňa bránu.

90+1
    Nastavovať sa budú 3 minúty.

90
    Domáci hráči posielali loptu na aktívneho Szarku, ale ten stál v čase prihrávky mimo hry.

89
    Brašeň sa pokúsil spoza šestnástky prestreliť oranžovú obrannú hradbu, čo sa mu aj darí, ale strela už nemá razanciu a tak ju Putnocký bez problémov chytá.

88
    Turňa hľadal centrom z pravého krídla Szarku, ten je tiesnený a hlavou míňa bránu.

87
    Na druhej strane potiahol loptu Zreľák a následne ju naservíroval Vavríkovi, ten však na chvíľu zaváhal a napokon napálil len do obrancu.

87
    Do šestnástky hostí letí ďalší center z ľavej strany. Loptu v šestnástke chytá Putnocký.

86
    Domáci hráči poslali center na kraj hosťujúcej šestnástky, odkiaľ loptu hlavou naservírovali Sablerovi. Ten páli z prvej a Putnocký predvádza výborný zákrok.

85
    Ružomberok strieda: Odchádza Boris Turčák a prichádza Armando Mance.

84
    Krásna strela Szaba! Domáci futbalista vyslal priamu strelu a tá hádam len o milimetre minula horný roh hosťujúcej brány.

83
    Szarka dostával loptu do šestnástky, pred ním odkopáva hosťujúca obrana. Následne sa dostávajú domáci k strele a rozhodca píska hosťom faul. Dunajská Streda získava priamy kop z výhodnej pozície.

81
    Sabler posiela strelu na bránu, ale jeho pokus letí nad Putnockého svätyňu.

81
    Lopta letela na bližšiu žrď, odkiaľ hostia posielajú loptu mimo hry.

80
    Domáci hráči sa snažia vrátiť vedenie na svoju stranu. Najskôr sa Sabler pokúšal niečo vymyslieť na kraji šestnástky, neskôr prišiel center na vzdialenejšiu žrď a Lovás posiela loptu na roh.