Bayern – W. Brémy 6:0 (kon.) | Mohuč – Augsburg 2:1 (kon.) | Hannover – Mönchengladbach 0:3 (kon.)
Freiburg – Wolfsburg 1:2 (kon.) | Stuttgart – Leverkusen 3:3 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Dortmund 2:1 (kon.)
Schalke – Hertha 2:0 (kon.)
VfB Stuttgart
3:3 (0:3)
Bayer Leverkusen
Sobota 18.10.2014, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga

Dnes jsme byli svědky opravdu výživného utkání. Zápas diametrálně odlišných poločasů nakonec skončil remízou 3:3.
    Hosté z Leverkusenu začali velmi dobře a už v 10. minutě vedli 2:0 zásluhou Sona, který byl blízko i hattricku avšak svoji šanci neproměnil. Ke konci poločasu zvýšil už na 3:0 Bellarabi a většina diváků už ani nevěřila v obrat.
    Do druhého poločasu však nastoupilo zcela jiné mužstvo Stuttgartu a svým výkonem si minimálně bod zasloužilo. První branku vstřelil Werner a dal divákům i svému týmu naději. Kontaktní branka přišla po nádherné střele Kleina a vyrovnání zařídil Harnik, který si naběhl na nádherný centr z pravé strany. Tentýž hráč měl na hlavě i vítězný gól, ale hosty podržel Leno, který minutu před koncem předvedl fantastický zákrok.

Do zápasu zasáhl i český záložník nebo obránce Adam Hloušek, který odehrál celý druhý poločas. (17:27:00)

90+3

90+3
    Následný rohový kop domácí obrana odvrátila.

90+2
    Neskutečná zákrok předvedl Leno. Harnik se dostal k hlavičce z hranice malého vápna, ale Leno se dokázal po míči natáhnout.

90+2
    Domácí mají tlak, ale obrana Bayeru zatím odolává.

90+1
    Martin Harnik měl na kopačce vítězný gól. Po rohovém kopu k němu propadl míč, ale Harnik nedokázal propálit zeď těl.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    Hraje se poslední minuta. Hloušek nastřelil ruku protihráče. Rozehrávat bude Stuttgart.

89
    Další dlouhý aut pro Leverkusen. Pro vysoký míč si došel Kirschbaum.

89
    Po dlouhé nepřesné přihrávce chytá míč do svých rukavic Leno.

88
    Jedvaj vhodil dlouhý aut, který připomínal rohový kop. Následně se dopustil Kiesling útočného faulu.

87
    Kiesling vybojoval přímý kop.

87
    Oba týmy chtějí vyhrát. Útoky se střídají na obou stranách.

86
    Za útočný faul a následné protesty vidí žlutý kartónek také Genter.

84
    Střela Bayeru z třiceti metrů končí mimo.

83
    Nebezpečný brejk zastavil za cenu žluté karty Toprak.

82
    Velmi důležitý zákrok si připisuje domácí brankář Kirschbaum. Následný rohový kop byl taktéž velmi nebezpečný. Toprak z bezprostřední blízkosti nedokázal rozvlnit síť. Při Stuttgartu stálo štěstí.

81
    Rohový kop Bayeru odvrací domácí obrana.

79
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Josip Drmić.

David Janeczek

Branky: 57. Werner, 67. Klein, 76. Harnik – 4. Son Heung-min, 10. Son Heung-min, 41. Bellarabi

Karty:   27. Leitner (STU), 72. Niedermeier (STU), 86. Gentner (STU) – 24. Hilbert (LEV), 83. Toprak (LEV)

VfB Stuttgart: Kirschbaum – Schwaab, Niedermeier, Klein, Rüdiger (46. Hloušek) – Leitner (65. Maxim), Romeu – Gentner, Harnik, Ibišević – Werner.
    Náhradníci: Ulreich – Sakaj, Haggui, Gruezo, Kostić, Hloušek, Maxim.

Bayer Leverkusen: Leno – Spahić, Hilbert, Jedvaj, Toprak – Reinartz – Çalhanoğlu (77. Donati), Brandt, Bellarabi (79. Drmić), Son Heung-min – Kießling.
    Náhradníci: Krešić – Papadopoulos, Wendell, Donati, Öztunali, R. Kruse, Drmić.

Rozhodčí: Felix Zwayer – Florian Steuer, Jan Seidel

Diváci: 43 000