Willem II – Arnhem 1:4 (kon.) | Eindhoven – Alkmaar 3:0 (kon.) | Feyenoord – Heracles 2:1 (kon.)
Breda – Den Haag 1:1 (kon.) | Twente – Ajax 1:1 (kon.)
NAC Breda
1:1 (1:0)
HFC ADO Den Haag
Sobota 18.10.2014, 20:45 • Rat Verlegh Stadion, Breda • Nizozemská Eredivisie

Je konec! Fotbalisty Bredy vyprovází do šaten pískot zklamaných diváků. Domácí totiž nedokázali porazit soupeře, který hrál více než osmdesát minut o deseti. Celek NAC si přitom v první půli vypracoval řadu šancí, ve 31. minutě se Seuntjensovým gólem ujal i vedení, ale poté znatelně polevil a fotbalisté Den Haagu toho využili v 67. minutě, kdy po Albergově přihrávce srovnal Kramer. (22:40:35)

90+3

90+3
    Domácí v závěrečném náporu. Před bránu hostů létá jeden centr za druhým, ale jejich defenziva odolává.

90+2
    Chybělo málo a Falkenburg se dostal k míči zcela osamocen před brankářem Hansenem. Domácí záložník však na balón nedosáhl a ten doskákal ke gólmanovi Den Haagu.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Z dálky vypálil Matič, zamířil jen do středu brány, kde stál brankář Hansen.

88
    Na trávníku zůstal ležet domácí záložník de Kamps. Už je u něho lékařský tým.

87
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Gehrt, přichází Houtkoop.

86
    Hosté přestáli i rohový kop Boatenga.

85
    Matič zahrával standardní situaci, na kterou si v šestnáctce naskakoval Drost. Míč však končí v rukavicích Hansena.

84
    Ssewankambo si neporozuměl s Boatengem, který už nabíhal jinám, než kam pravý bek Bredy přihrával.

83
    Boateng si před šestnáctkou rovnal míč, ale prostor ke střele nakonec nenašel.

81
    Začala poslední desetiminutovka řádné hrací doby. Pro Bredu by byla velká ztráta remizovat doma s tabulkovým sousedem, který hraje od 9. minuty o deseti.

79
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Seuntjens, přichází Robinson.

78
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Michiel Kramer, přichází Schet.

76
    De Kamps vyslal pas na Boatenga, ale ten byl podle pomezního v ofsajdu. Domácím fanouškům se toto rozhodnutí vůbec nelíbí.