IFK Helsinky – Fribourg 3:1 (kon.) | SaiPa – Ženeva 5:2 (2:0 po s.n.) | Rauma – TPS 3:4 (kon.)
Linköping – Sparta 2:2 (kon.) | Skellefteå – JYP 4:2 (3:2 po s.n.) | Vienna Capitals – Kärpät 2:3 (kon.)
Salzburg – Luleå 5:8 (0:1 po s.n.) | Frölunda – Tappara 4:2 (kon.)
Lukko Rauma
3:4 (0:2, 0:0, 3:2)
TPS Turku
Úterý 11.11.2014, 17:30 • Kivikylän Areena • Hokejová Liga mistrů

To je z mé strany všechno a u dalších hokejových přenosů se těší Jan Havlovic. (19:57:56)

Dnešní zápas tedy končí, nakonec po bláznivé třetí třetině vyhrálo Turku v poměru 4:3. První třetina nám nabídla úvodní dvě branky utkání. Trefili se Smoleňák a Lasch. V druhé třetiny se skoro si neudálo a oko diváka spíše trpělo. Ale třetí třetina byla opravdu paráda.Viděli jsem celkem 5 gólů v této. Své druhé branky v utkání zaznamenali Smoleňák a Lasch. Za domácí se prosadili Sipilainen, Vahalahti, Gagnon. V konečné zúčtování postupuje Lukko Rauma, neboť v první zápase zvítězila 5:1.

60:00

59:41
    Asi poslední útok domácích.

59:01
    Domácí se ještě snaží útočit, aby vyrovnali skóre.

58:42
    Hosté hrají v plném počtu!

58:41
    Nurmi posílal kotouč před branku, ale Lassila dobře zasáhl a puk zalehl.

58:08
    Domácím se přesilovka moc nedaří, hosté se úspěšně brání a puky vyhazují k Setanenovi.

56:56
    Domácí ale začínají svou přesilovku od své branky.

56:42
    Domácí si zahrají na konci zápasu ještě jednu přesilovku. Vyloučen je hostující Steven Seigo na dvě minuty.

56:00
    Zbývají nám poslední čtyři minuty zápasu a o postupujícím je již rozhodnuto, ale oba týmy důstojně tento zápas dohrávají.

55:47
    V útočné třetině ale puk ztratili a hosté obrací hru.

53:58
    Z prostoru za brankou vyjel Mikko Rantanen a ačkoliv mu na zádech "leželi" dva obránci, zakončil, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci, aby ohrozila Setanena.

53:06
    Domácí chtěli rozehrát, ale hosté výborně napadají. Jejich aktivita jim vynesla zisk puku.

52:59
    Druhý Power break ve třetí třetině.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 41. Sipilainen (Virtanen), 43. Vahalahti, 49. Gagnon (Nurmi, Tommila) – 9. Lasch (Gysbers), 12. Smoleňák (Sointu), 42. Smoleňák (Lasch, Lucenius), 51. Lasch (Nakládal)

Lukko Rauma: Setanen – Koua, Mikkola, Tikkanen, Niskala, Virtanen, Forsberg, Jaatinen, Tommila – Vahalahti, Ahtola, Gagnon – Koivisto H., Piitulainen, Koivisto T – Vauhkonen, Nurmi, Virtanen – Sipilainen, Riska, Nieminen.
    TPS Turku: Lassila – Gysbers, Seigo, Nakládal, Vittasmaki, Lehtonen, Friman, Karvinen – Pikkarainen, Lucenius, Lasch – Smoleňák, Koskiranta, Sointu – Rantanen, Siiki, Kumeliauskas, Eronen, Kulmala, Virtala.

Rozhodčí: Stricker, Vinnerborg – Nieminen, Saha